09.04.2018 11:27

Tulčík - RNV

2:1 (1:1)

8.4.2018

Prvé jarné kolo sa hralo na veľmi dobre pripravenej hracej ploche za pekného a slnečného počasia. Prvých desať minút bolo takých zoznamovacích no postupne sa začala ukazovať naša kvalita no vytvorené a vypracované šance nie a nie premeniť. A tak udreli domáci. Možno z polovice ihriska domáci hráč prekvapil seba aj nášho brankára a bolo 1:0 pre domácich. V 22 min. po peknej akcii a ešte krajšej prihrávke Mira Gobana nedal šancu domácemu brankárovi Lukáš Sabol. Do konca prvého polčasu sa nám y množstva vyložených šancí nepodarilo skórovať. Od začiatku druhého polčasu sa hral futbal zase len na domácej polovici no streliť gól bol v tomto zápase obrovský problém. A tak udreli domáci. V 61 min. svojou druhou a poslednou strelou na našu bránu strelili víťazný gól. A znova to bolo skoro mz polovice ihriska a z priameho kopu po zaváhaní nášho brankára. Jednoducho nemal svoj deň. Do konca zápasu sme sa snažili no keď nepremeníme ani pokutový kop tak uspieť v zápase jednoducho nemôžme. V tomto strtetnutí sme jednoducho zomreli na krásu a inkasovali sme z ničoho (z 2 striel na našu bránu)....

Zostava: Ňachaj-Krakovský J.,Peti De.,Šingľar,Repko-Sabol L.,Sabol D.,Krakovský K.,Kontura-Goban,Smolinka

Náhradníci: Poliak,Dolža,Fabišík

Gól: Sabol L.

Žltá karta: Goban,Kontura,Peti De.