Fotka Igora Papcuna.

Ruská N.Ves - Radatice

2:1 (1:1)

29.05.2018

Hostia z Radatíc si prišli k nám pre tri body a podľa toho sa aj správali. Veď vyhrali šesť zápasov v rade zo skóre 21:3 a tak ani s ničím iným ako výhrou nepočítali. No od začiatku to vôbec tak nevyzeralo. Prvú strelu na bránu mali po priamom kope a dokonca v 22 minúte zápasu po prísne nariadenom pokutovom kope aj vyhrávali no do konca zápasu to bolo z ich strany všetko. Postupne sme hru ovládli my a naší mladí chalani ukázali, že sú naším veľkým prínosom do budúcna. Najskôr svoju šancu v pätke hostí zahodil Juraj Smolinka a potom svoj prvý samostatný prienik zahodil Lukáš Sabol. No prišla 40 minúta a po prihrávke Eerika Repka svoj ďalší prienik už zakončil vyrovnávajúcim gólom. Zaujímavý prvý polčas sa tak skončil remízou 1:1. V druhom polčase sme už boli lepším a kvalitnejším mužstvom a v 60 minúte to potvrdil svojím druhým gólom Lukáš Sabol. Ten následne svoj tretí samostatný prienik nedal. Čistú a 100%nú šancu po nádhernej prihrávke Lukáš Sabola zahodil osamotený z hranice jedenástich metrov Erik Repko. Hostia sa už na nič vážnejšie nezmohli a tak sme mohli oslavovať druhé víťazstvo v rade čo je pre mladých hráčov (vekový priemer sme mali 20,09 roka) veľkou vzpruhou. Už v ďalšom zápase v Lemešanoch sa o tom môžme presvedčiť...

Zostava: Chovanec-Sabol Ľ.,Peti De.,Kontura,Krakovský J.-Repko,Kucko,Sabol D.,Krakovský K.-Smolinka,Sabol L.

Náhradníci: Fabišík,Hirko,Gonda

Góly: Sabol nL. 2