16.kolo

03.06.2011 14:06

RUSKÁ N. VES - CHMEĽOV 5:0(2:0)

Aj druhý jarný zápas ukázal, že boj o prvé miesto určite nevzdáme. Od začiatku bolo jasné kto je pánom na ihrisku a časom sa to začalo odzrkadľovať aj na výške skóre. Potešil kolektívny výkon a samozrejme hetrik naj strelca Maťa Lejka. Ten otvoril skóre už v 15 min. Potom sa pozahadzovalo pár šancí, aby nakoniec ešte v druhom polčase upravil v 28 min. Slavo Klobušovský. Hostia mali v prvom polčase jednu strelu na bránu a v druhom to bolo ešte biednejšie. Druhý polčas sa hralo v podstate na jednu bránu a postupne prichádzali aj góly. V 59 min. svojim druhým gólom zvyšoval na 3:0 Maťo Lejko. O 5 min. neskôr svojim prvým gólom zaujal nový muž Gabo Baník. A svoj hetrik v 74 min. dokončil Maťo Lejko. Ešte sa pozahadzovalo pár dobrých šancí, nastrelili obidve tyče a asistent rozhodcu neuznal gól Vilamovi Liberovi. Výkon však bol veľmi dobrý.

Zostava: Gajdoš-Katuša,D. Klobušovský,Zábava,Poliak-S.Klobušovský,Kočiščák,Kleban,Baník-Lejko,Draganovský

Náhradníci: Goban, Libera,Choma

Góly: Lejko 3, S. Klobušovský, Baník