21.05.2018 11:11

Sedlice - Ruská N.Ves

4:2 (1:2)

20.5.2018

Zápas 18.kola sa hral v peknom a slnečnom počasí no v doobedňajšom čase čo je pre nás málokedy dobrý čas na zápas. A pri tom to vyzeralo od začiatku pre nás veľmi zaujímavo. Veď v prvých piatich minútach išli Lukáš Sabol či Juraj Smolinka sami na brankára. No ani jeden svoju šancu nepremenili. Potom si v ďalšom priebehu druhého polčasu vypracovali čo to aj domáci no všetko končilo na dobre fungujúcej obrane. V 26 min. však svoj druhý samostatný prienik využil Lukáš Sabol a bolo 0:1. Svojím jedenástym gólom v sezóne si upevnil lídersku pozíciu medzi našimi strelcami. V 41 min. po rýchlej krídelnej akcii sa presadili domáci a bolo vyrovnané 1:1. Tento stav trval len 4 minúty lebo v 45 min. už bolo 1:2 a to svojím premiérovým gólom za mužov sa presadil iba sedemnásťročný Juraj Smolinka. Na začiatku druhého polčasu ten istý hráč hneď v prvej minúte trafil tyčku a následna dorážka od Kika Krakovského sa nezmestila medzi tri žrde. Škoda lebo ak by bolo 1:3 už by to domáci veľmi ťažko dobiehali. A keď sa nám v 61 min.úte zranil stopér Oskár Poliak už to začalo byť s nami veľmi zle. A v 64 min. prišlo vyrovnanie. O desať minút neskôr už bolo 3:2, keď domáci hráč osamotený v päťke bez problémov skóroval a bolo 3:2. V 89 min. po veľkej chybe v našej obrane domáci dávali už na 4:2 a tým pádom rozhodli o svojom víťatzstve a našej doť krutej prehre lebo sme si ju určite nezaslúžili. Posledný zápas zo štvor zápasovej šnúry na ihriskácj súperov nás čaká súboj v obci Svinia....

Zostava: Chovanec-Sabol Ľ.,Šingľar,Poliak,Krakovský J.-Kontura,Sabol D.,Goban,Krakovský K.-Sabol L.-Smolinka

Náhradníci: Hirko,Fabišík,Potočňák D.,Vrabeľ

Góly: Sabol L.,Smolimka

Žltá karta: Kontura