01.10.2017 21:25

Miklušovce - Ruská N.Ves

5:0 (2:0)

27.08.2017

V druhom kole sme cestovali do Miklušoviec, ktoré v minulo súťažnom ročníku ešte hrali 7.ligu no zostúpili. Po prehre v Radaticiach si naši hráči mysleli, že víťazstvo príde samo. No domáci nás prekvapili kvylitným výkonom a od začiatku dominovali na svojom širokom ihrisku. No a do karát nám nehralo ano zranenie už v 3 min. nášho stopéra Oskára Poliaka. A v 15 min. už bolo 1:0.  Po ďalších nedorozumeniach a chybách sa domáci dostávali do šancí a v 25 min. aj využili. Skóre  sa v prvom polčase našťastie už nenaváýšilo a my sme s ojedinelej šance trafili tyč. Kto sy myslel,že domáci sa v druhom polčase zatvoria na svoju polovicu tajk ten sa mýlil. V priebehu dvoch minút od 46 do 48 min. sme si podstate prehrali celý zápas. Až sa stavu 4:0 pre domácich si dokázali vypracovať šance a neboli to hocijaké šance no z dmáceho 47 ročného brankára urobili hviezdu zápasu. Góloví domáce hody uzavrel v 80 min. vlastencom Lukáš Sabol. Po debakli treba už len dúfať, že pre naších hráčov to bolo dobré ponaučenie....

Zostava: Chovanec-Šingľar,Goban,Poliak,Krakovský-Draganovský,Kontura,Peti DE.Sabol L.-Ličák L,Peti Da.

Náhradníci: Sabol Ľ.,Sabol D.,Hirko,Gonda,Konrády

Žltá karta: Peti De.