Fotka Igora Papcuna.

Ruská N.Ves - Haniska

6:1 (2:1)

3.6.2018

Od začiatku zápasu to vyzeralo ako hra mačky s myšou. Naši hráči veľmi dobre kombinovali v strede poľa a ľahkosťou sa dosávali do šancí. No až v 20 min. po peknej a rýchlej kombinančnje hre otvoril skóre Samo Kucko. O štari minúty neskôr ten istý hráč zvyšoval už na 2:0. No ako to zvykne v našom prípade dopadnúť, že po zahodených šanciach príde trest a aj prišiel, keď po zbytočnom faule pred šestnástkou hostia po dorážkach pred našou päťkou znížili na 2:1 v 35 min. Aj v druhom polčase sme si dokázali vypracovať oborvské množstvo čistých gólových šancí no gól sme strelili až z jedenástky. A to v 85 min. svojím tretím gólom v zápase a prvým hetrikom pri dospelých Samo Kucko. Po treťom inkasovanom góle sa hostia úplne zlomili a do konca zápasu v priebehu v posledných troch minútach, od 87 do 90 skóroval najskôr Lukáš Sabol a dvakrát sa trafil Miro Goban inkasovali trikrát.. Skóre mohlo byť oveľa oveľa hrozivejšie pre mužstvo Hanisky  a len vďaka kvalitným zákrokom ich brankára a našou nemohúcnosťou odchádzali po záverečnom hvizde len s prehrou 6:1. V ďalšom kole cestujeme k poslednému mužstvu do Janova, kde sa dúfam konečne prelomí to naše strelecké nešťastie...

Zostava: Chovanec-Sabol Ľ,Poliak,Šingľar,KrakovskýJ.-Krakovský K.,Sabol D.,Kucko,Sabol L.-Goban,Smolinka

Náhradník: Fabišík

Góly: Kucko 3, Goban 2, Sabol L.