24.10.2017 11:35

Ruská N.Ves - Chmeľov

0:2 (0:1)

24.9.2017

Súboj 6.kola 8.A ligy medzi naším mužstvom a lídrom z Chmeľova priniesol kvalitný futbal z množstzvom pekných akcií. Jedinou čierno škvrnou v tomto zápase bol hlavný rozhodca, ktorý nezvládol tento zápas. Už v druhej minúte odpískal pre hostí pokutový kop, ktorý videl snáď len on. No spravodlivosť sa ukázala a Maťo Ňachaj jedenástku chytil. Celý prvý polčas mal dobré tempo čo sa samozrejme potom prejavilo v druom polčase, keď šancí pomaly ubúdalo. Hostia prvýkrát skórvali z poslednej strely v prvom polčase, keď z priameho kopu v 45 min. dávali na 0:1. Dovtedy sa nám podarilo zahodiť skvelé tutovky a následne prišiel trest. V druhom polčase sa naši hráči snažili vyrovnať no už nebolo dosť ani fyzických ani psychických síl na vyrovnanie. A boli to znova hostia, ktrí udreli na konci druhého polčasu v 89 min. a znova z priameho kopu a po niekoľkých odrazených loptách bolo 0:2. Hostia z minima vyťažili maximum a v obojstranne kvalitnom zápase vyhrali 2:0. Chlapcom určite patrí poďakovanie za predvedený výkon no v tomto zápase im nebolo súdené bodovať. Potešil aj fakt, že dvaja osemnásťročný naši dorastenci sa v tomto zápase nestratili a ukázali svoj talent a potenciál s ktorým môžme počítať v budúcnosti...

Zostava: Ňachaj-Sabol Ľ,Šingľar,Peti De.,Krakovský K.-Repko,Kontura,Sabol D.,Sabol L.-Peti Da.,Ličák

Náhradníci: Krakovský K.,Gonda,Hirko,Chovanec

Žltá karta: Šingľar,Ličák,Ňachaj