27.10.2017 12:12

Ruská N.Ves - Svinia

2:2 (1:1)

08.10.2017

Zaujímavé stretnutie tretieho zo šiestym. Od začiatku sa hral atraktívny futbal z množstvom šancí na oboch stranách a s kvalitnými brankárskymi zákrokmi. Hostia neprišli len brániť a tak zápas mal vysokú úroveň. Nám sa podarilo skórovaž už v 19 min. keď hlavičku Lukáša Sabola najskôr zastavila tyč aby následne odrazenú loptu bez problémov upratal do prázdnej brány Miro Goban. V ďalšom priebehu prvého polčasu už hráči nechávali skôr vyniknúť brankárov no ako to v tejto sezóne u nás býva pravidlom góly dostávame v poseldných minútach. V 42 min. čiže tri minúty pred koncom zápasu hostia vyrovnali na 1:1 po peknej a efektnej strele. V druhom polčase sme boli nebezpečnejší no len jedinú šancu sa nám podarilo premeniť na druhý gól. A to v 65 min. keď sa druhýkrát v zápase trafil Miro Goban. Lopta vypadla brankárovi hostí z rúk a už len potom bolo kto s koho skôr trafí loptu. A bolo 2:1. Hostia od tej chvíle hrali zo zraneným brankárom, ktorý si pri inkasovanom góle zranil ruku no nám sa h už prekonať nepodarilo aj keď príležitosti na skórovanie bolo viac než dosť a dokonca dvojgólový Miro Goban opečiatkoval z priameho kopu brvno no znova sme boli potrestaný na konci tentoraz druhého polčasu. Hráč hostí v 87 min. osamotený na hranici šestnástky trafil do žrde a odtiaľ sa lopta odrazila do brány a bolo 2:2. Možno aj trocha šťastia na našej strane a víťazstvo mohlo byť naše...

Zostava: Ňachaj-Krakovský,Šingľar,Peti De.,Sabol Ľ.-Sabol L.,Kontura,Sabol D.,Kucko,-Goban,Ličák

Náhradníci: Hirko,Gonda,Repko,Chovanec

Góly: Goban 2