OBSADENIE R A DZ
DOSPELÍ
rozhodca
delegát
7.liga 3b – 17.kolo 14.4.2024 o 15:30 hod.
10:30
V....
Meno hráča
Strel. góly
Odohr. min.
Žlté karty
Červ. karty
Adam Kňažek
0
65
0
0
Adam Vaňo
0
23
0
0
Adrián Kováč
0
810
0
0
Adrián...
NAJLEPŠÍ STRELCI
1.
Daniel Petruška
TJ Petrovany
14
2.
Tomáš Cicoň
FK Požiarnik...
ŽLTÉ KARTY
1.
Jozef Korinko
FK Furča Haniska
5
2.
Tomáš Bujňák
FK Javorina Krásna...
ČERVENÉ KARTY
1.
Ján Novotný
FK Požiarnik Medzany
1
2.
Michal Lazorík
I. FK...
Meno hráča
Strel. gól
Odohr. min.
Žlté karty
Červ. karty
Adam Broda
2
720
1
0
Adam Deržák
0
270
0
0
Adam Kňažek
3
720
2
0
Adam...
NAJLEPŠÍ STRELCI
1.
Mikuláš Straka
FK Dubovica
15
2.
Richard Roba
FK...
ŽLTÉ KARTY
1.
Benjamín Gábor
ŠK Záhradné
4
2.
Marko Macko
FK Požiarnik...
ČERVENÉ KARTY
1.
Damian Gabor
TJ Sokol Janov
2
2.
Adrián Mačo
FK...
ŠPORTOVO – TECHNICKÁ KOMISIA:
1.ŠTK na základe žiadosti a súhlasov obidvoch FK nariaďuje zmeny termínov a ÚHČ:
-8.liga dospelí 16.kolo: Janov – Víťaz – 7.4.2024 o 12:30 hod., bez poplatku
-5.liga dorast 12.kolo: Záhradné – Drienov – 8.5.2024 o 15:30 hod., bez poplatku
-6.liga žiaci 13.kolo:...
Záznamy: 21 - 30 zo 4008
9. liga
dospelí
Súťažný ročník 2023/2024
p. |
|
Mužstvo |
Z |
B |
1. |
|
Petrovany |
12 |
32 |
2. |
|
Ruská N.Ves |
12 |
27 |
3. |
Medzany |
12 |
23 |
|
4. |
Sedlice |
11 |
21 |
|
5. |
Krivany |
12 |
17 |
|
6. |
Poloma |
12 |
15 |
|
7. |
Fričovce | 12 |
15 |
|
8. |
Tulčík |
12 | 13 | |
9. |
Krásna Lúka |
11 | 12 | |
10. | Haniska | 12 | 9 | |
11. | Miklušovce |
12 |
1 | |
12. | RN Žehňa (odhl.) |
0 | 0 |
Zimný pohár ObFZ Prešov
sk. C
p. |
|
Mužstvo |
Z |
B |
1. |
Gregorovce |
3 |
9 |
|
2. |
|
Jarovnice |
3 |
4 |
3. |
|
Janov |
3 |
3 |
4. |
|
Ruská N.Ves |
3 |
1 |
p. | Mužstvo | Z | B | |
1. | Pušovce | 26 | 57 | |
2. | Ostrovany | 26 | 52 | |
3. | Chminianska N.Ves | 26 | 52 | |
4. | Dulová Ves | 26 | 47 | |
5. | Š.Michaľany | 26 | 45 | |
6. | Chmiňany | 26 | 43 | |
7. | Kapušany | 26 | 39 | |
8. | Ruská N.Ves | 26 | 38 | |
9. | Veľký Šariš | 26 | 33 | |
10. | Hermanovce | 26 | 30 | |
11 | Malý Šariš | 26 | 29 | |
12. | Víťaz | 26 | 26 | |
13. | Brezovica | 26 | 24 | |
14. | Šar. Dravce | 26 | 9 | |
|
V.liga
dorast
Súťažný ročník 2023/2024
p. |
|
Mužstvo |
Z |
B |
1. |
Dubovica |
11 |
30 |
|
2. |
Záhradné |
10 |
20 | |
3. |
V.Šebastová |
11 |
19 |
|
4. |
Medzany |
10 |
18 |
|
5. |
|
Drienov |
9 |
17 |
6. |
Janov |
11 |
14 |
|
7. |
Kojatice | 11 |
10 |
|
8. |
Brezovička | 10 | 9 | |
9. |
Kendice | 10 | 6 | |
10. | Ruská N.Ves | 11 | 5 | |
11. | RN Žehňa (odhl.) |
0 | 0 | |
12. | Solivar (odhlas.) |
0 | 0 |
Nový katalóg
Najbližší súper.. TJ Podhoran Poloma
TJ Podhoran Poloma
TJ Podhoran Poloma je futbalový klub obce Poloma, ktorý bol založený v roku 1995.
Svoje domáce zápasy odohrávajú na ihrisku v Polome.
V súčasnosti má klub dva tímy: Dospelích (A) a Žiakov...
prípravka U11
sk. B
Súťažný ročník 2023/2024
"koniec jesennej časti"
p. |
|
Mužstvo |
Z |
B |
1. |
|
Ľubotice |
12 |
34 |
2. |
|
Dulová Ves |
12 |
24 |
3. |
|
Solivar |
12 |
9 |
4. |
Ruská N.Ves | 12 | 2 | |
|
sk. K
nadstavbová časť
p. |
|
Mužstvo |
Z |
B |
1. |
|
Solivar |
3 |
9 |
2. |
|
Ruská N. Ves |
3 |
6 |
3. |
|
Lemešany |
3 |
3 |
4. |
Kendice | 3 | 0 | |
|