Družstvo dorastencov: II.A trieda

Jarná časť súť.ročníka 2011/2012

22.kolo

DRIENOV - RUSKÁ N. VES  1:5  (1:2)

Na posledný zápas sezóny v Drienove sme sa dôsledne pripravili,kde cieľom bolo vyhrať a potvrdiť našu stúpajúcu formu.I ked´sme museli nahradiť brankára pre jeho zranenie hráčom Denisom Petim,aj tak sme boli lepším mužstvom,či už kombinačne alebo herne.Chlapci si užívali posledný zápas spolu pokope, vypracovali si pekné šance a z nich dali aj pekné góly.Po zápase sa chlapci rozlúčili medzi sebou v dobrej nálade pri pečenej klobáse a kofole.Túto sezónu i ked´v niektorých prípadoch s veľkými problémami sme úspešne zavŕšili a obsadili sme 3.miesto s 26 bodmi a aktívnym skóre 38:35.Zo 16 zápasov sme 8 krát vyhrali,2 krát remizovali a 6 krát prehrali.S počtom 6 tich žltých kariet patrilo naše mužstvo k najmenej trestaným s pomedzi všetkých tímov.Hráči počas celej sezóny podávali dobré výkony aj napriek rôznym zraneniam a iným osobným problémom, preto im patrí všetkým poďakovanie za celkový prístup k futbalu.Zvlášť treba poďakovať trénerom Petrovi Partikovi a Petrovi Potočňákovi,že si našli dosť voľného času na prácu s týmto mužstvom dorastu a že museli dosť často riešiť rôzne ošemetné situácie a problémy, či už s morálkou alebo dopravou na zápasy.Po úspešnom zavŕšení sezóny a ukončení dorastu Ruskej Novej Vsi,chlapci budú na hosťovaní aj naďalej hrávať v iných kluboch v rôznych súťažiach a tak im doterajší tréneri držia palce,prajú veľa šťastia,nech sa im darí v športovom aj súkromnom živote.

Zostava:Peti,Šinglár D.,Zahurák,Mikita,Pira,Vrabeľ,Sabol L.,Hirko,Sabol Ľ.,Berčík,Potočňák

striedali:Vaško

góly:Berčík-2,Potočňák-1,Sabol Lukáš-1,Sabol Ľubo-1

žltá karta:Berčík Matúš

21.kolo

RUSKÁ N. VES - HANISKA  5:2 (1:1)

V poslednom a rozlúčkovom zápase na domácom ihrisku,kde naše mužstvo začínalo už od žiackej kategórie,bol tento zápas pre nás dosť špecifický.V predposlednom zápase sezóny sme chceli jednoznačne vyhrať a potvrdiť našu dobrú formu.Od začiatku sme hrali veľmi aktívne a súpera sme prevýšili po všetkých stránkach a v niektorých fázach to bola aj hra pre divákov.Škoda množstva nepremenených gólových šancí,ale aj dvoch inkasovaných gólov po našich chybách,kde sme sa mohli tešiť z krajšieho výsledku.Škoda že v takomto štádiu vývoja mužstva dorastu,musia chlapci skončiť v Ruskej Novej Vsi a odísť na hosťovanie do iných mužstiev.

Zostava:Platko,Šinglár D.,Peti,Mikita,Pira,Mrúz,Sabol L.,Hirko,Sabol Ľ.,Berčík,Potočňák

striedali:Vrábeľ Vilo

góly:Berčík-1,Potočňák-1,Sabol Lukáš-2,Sabol Ľubo-1

20.kolo

RUSKÁ N. VES - V. ŠEBASTOVÁ    4:0 ( 2:0)

Mužstvo dorastencov potvrdilo stúpajúcu formu a to sa aj odzrkadlilo i v tomto zápase proti favoritovi našej skupiny a ašpirantovi na postup.Celý zápas chlapci hrali dôsledne a disciplinovane,súpera nepustili do žiadnych šancí a s prehľadom vyhrali tento zápas 4:0.Pri vysokom počte zahodených šancí,mohlo byť skóre aj trocha vyššie,ale aj tak patrí celému mužstvu pochvala.

Zostava:Platko,Šinglár D.Mrúz,Peti,Mikita,Pira,Vrábeľ,Sabol L.,Sabol Ľ.,Berčík,Potočňák

striedali:Šinglár M.,

góly:Potočňák-1,Berčík-1,Sabol Lukáš-2

17.kolo

MIKLUŠOVCE -  RUSKÁ N. VES   2:4 (2:1)

Naším cieľom na ceste do Miklušoviec bolo získať tri body.Zápas sa pre nás nezačal ideálne ked´hned´na úvod po našej chybe sme z rýchleho protiútoku dostali prvý gól.Chlapci sa ešte nejakú dobu nemohli dostať do hernej pohody,ale postupne získavali územnú prevahu čo viedlo aj k vyrovnávajúcemu gólu.Z našej ofenzívnej a útočnej hry sme získali niekoľko dobrých šancí a pokutový kop,ktorý sme ešte v prvom polčase nepremenili,naopak súper nám dal po ďalšej našej chybe druhý gól.V druhom polčase už chlapci ovládli celú hru,nepúšťali súpera do šancí,obrana hrala spoľahlivo,záloha výborne podporovala ofenzívu a útočníci boli pri všetkých našich nebezpečných akciách a góloch.Pri troche šťastia sme mohli vyhrať aj vyšším rozdielom.Veľmi dobrý výkon predviedol Denis Peti,Lukáš Sabol a Dávid Potočňák,ktorý dal v tomto zápase aj svoj prvý Hattrick.

Zostava: Platko-Šinglár D.,Peti,Mikita,Pira-Vrábeľ,Sabol L.,Hirko,Sabol L.-Berčík,Potočňák
Náhradníci: Šinglár M.,Vaško
Góly: Berčík-1,Potočňák-3

(ďalšie foto vo fotogalérii)

16.kolo

RUSKÁ N. VES -  KOJATICE  9:0 (3:0)

Konečne sa nám podarilo zvíťaziť vysokým rozdielom nad súperom z Kojatíc. Chlapci hrali pekne kombinančne, vytvárali si dostatok šancí a počas celého zápasu diktovali tempo hry. Konečne hralo celé mužstvo dôrazne a disciplinovane, preto si zaslúžia chlapci pochvalu za predvedený výkon. Peknými akciami a gólmi potešili aj divákov. Veľmi dobrý výkon podali všetci hráči.

Zostava: Platko-Šinglár D.,Mikita,Vrábeľ,Mrúz-Pira,Šinglár K.,Sabol L.,Sabol Ľ.-Potočňák,Berčík

Náhradníci: Peti,Baláž

Góly: Berčík 4,Potočňák 2,Sabol L. 2,Peti

(ďalšie foto vo fotogálerii)

15.kolo

LIČARTOVCE - RUSKÁ N. VES  6:0 (1:0)

Pod našu vysokú prehru sa hlavne podpísalo neúčasť brankára a a ďalších hráčov. V prvom polčasesme hrali dobre kombinačne, vytvorili sme si niekoľko šancí, ale nepodarilo sa nám ani jednu z nich premeniť. V druhom polčase sme už nemali dosť dosť fyzických síl na zvrátenie a udržanie výsledku, naopaknedôsledným bránením súperových hráčov, ktorý hrali iba na rýchle brejky a tak sme z toho dostali päť gólov.

Zostava: Zahurak-Šinlár D.,Peti,Vrabeľ,Mrúz-Pira,Šinglár K.,Sabol L.,Sabol Ľ,Potočňák,Berčík

11.kolo

RUSKÁ N. VES - NEMCOVCE 3:0 (3:0)

V tomto zápase sme konečne začali hrať svoju kombinačnú hru, ktorá priniesla aj pekné akcie a góly. Chlapci hrali dôrazne a disciplinovane čo sa aj prejavilo pri našej územnej prevahe. Škoda ďalších nevyužitých šancí, ale aj tak si chlapci zaslúžia za svoj výkon pochvalu.

Zostava: Platko-Mrúz,Mikita,Pira,Peti-Vrabeľ,Šinglar,Ľ.Sabol,L.Sabol-Berčík,Potočňák

Náhradníci: Baláž

Góly: Berčík,Sabol L.,Mrúz

9.kolo

RUSKÁ N. VES - ŽEHŇA  1:4 (1:2)

Prvý jarný zápas v chladnom a veternom počasí na zlom teréne lepšie zvládol súper, ktorý strelami z diaľky a dôraznou hrou rozhodol o svojom zaslúženom víťazstve. Pod našu prehru sa hlavne podpísala nedôrazná hra v osobných súbojoch a nedostupovanie súpera pri streľbe z diaľky, kde sme z toho dostali aj góly.

Zostava: Platko-Šinglár D.,Mrúz,Mikita,Frištyk-Vrabeľ,Hirko,Sabol L.,Sabol Ľ-Pira,Potočňák

Náhradníci: Šinglár M.,Šinglár K.

Gól: Potočňák

Jesenná časť súť.ročníka2011/2012

6.kolo

RUSKÁ N. VES - Erb MiklušovceMIKLUŠOVCE  1:0 (1:0)

Konečne sa chlapci zišli na tento zápas v kompletnej zostave čo sa prejavilo aj v kvalite našej hry. Je škoda, že to nebolo aj v predošlých zápasoch kde sme mohli získať nejaký ten bod navyše. Zápas sa začal hrať v dobrom tempe s dobrou hrou v strede ihriska kde sme si vytvorili dosť šancí na strelenie gólu, čo sa nám aj podarilo po peknej akcii keď zakončil M. Berčík exportným gólom a vymietol už dlho nevymetenú pavučinu súperovej brány. Škoda nepremenených šancí P. Hirku, L. Sabola, D. Potočňáka, M. Berčíka kde sme mohli vyhrať aj vyšším rozdielom gólov.  Súper hrozil hlavne zo štandardných situácií, ale v tomto zápase hrala naša obrana konečne spoľahlivo a nepustila súpera do žiadných väčších šancí. Jesennú časť sme zakončili víťazstvom a tak veríme, že sa nám to podarí preniesť aj do jarnej časti našej súťaže, kde naším cieľom bude získať čo najviac bodov.

Zostava: Platko-D.Šinglár,Mrúz,Fryštik,Mikita-Hirko,Pira,Ľ.Sabol,L.Sabol-Potočňák,Berčík

Náhradníci: K.Šinglár,Vaško,Choma,M.Šinglár,Zahurák

Gól: Berčík

Žltá karta: D.Šinglár

11.kolo

RUSKÁ N. VES - DRIENOV  1:7

V domácom zápase s Drienovom sme v prvých desiatich minútach zažili riadnu studenú sprchu, kde sme z piatich šancí dostali päť gólov. Súper hral na troch rýchlych útočníkov, ktorý nás potrestali za nekoncentrovanú a nedôslednú hru našej obrany. Za hrozivého stavu 0:5 sme sa po výmene niektorých hráčov a dôraznou kombinačnou hrou dostali naspäť do zápasu. Postupne sme začali diktovať tempo hry a dostávali sme sa aj do dobrých šancí. V druhom polčase sme viacej otvorili hru a dokázali sme streliť jeden gól, ale viacej  nám nedovolila pridať dobre hrajúca obrana súpera. Naopak, Direnov pridal na konci zápasu ešte dva góly po dlhých nakopnutých loptách za našu obranu.  Nebyť absencie štaroch obráncov zo základnej zostavy mohol tento zápas dopadnúť úplne inak. Napriek debaklu 1:7 si zaslúžia niektorí hráči za svoj výkon a bojovnosť pochvalu.

Zostava: Platko-Mrúz,L.Sabol,Zahurák,Pira-Hirko,M.Šinglár,Ľ.Sabol,Potočňák-Berčík,Vaško

Náhradník: K.Šinglár

Gól: Berčík

Žltá karta: Mrúz

10.kolo

HANISKA - RUSKÁ N. VES  0:0

V Haniske sme sa predstavili v oklieštenej zostave iba s jedenástimi hráčmi. No napriek tomu chlapci predviedli dobrý výkon najmä v defenzíve za ktorý ich treba pochváliť. Smerom dopredu sme vyrážali do rýchlych protiútokov, kde pri troche šťastia mohol Lukáš Sabol z najväčšej šance zápasu dať vedúci gól. Domáci tiež navužili svoje dobré šance na strelenie gólu a tak sa zápas skončil remízou 0:0. Svoj prvý zápas za RNV odohral Marek Pira, ktorý prišiel na hosťovanie zo Safi Prešov.

Zostava: Platko- Šinglár D.,Mikita,Frištyk,Pira-Šinglár M.,Sabol Ľ.,Sabol L.,Zahurák-Potočňák,Berčík

9.kolo

VYŠNÁ ŠEBASTOVÁ - RUSKÁ N. VES  6:0 (2:0)

Proti favoritovi a ašpirantovi na postup sme sa pripravili, ale aj tak chlapci mali zo súpera rešpekt.ktorý sa prejavil aj na našej hre. Vcelku to z našej strany nebol zlý zápas aj keď výsledok hovorí o našej jednoznačnej prehre, kde sme doplatili na neskúsenosť hráčov zvládať takéto ťažké zápasy. Prvý polčas sme dobre bránili, ale aj tak nám dal súper dva góly po chybách našej obrany, ale napriek tomu sme zahodili dve dobré šance na skórovanie. V druhom polčase sme boli viac nebezpeční pred súperovou bránou, ale domáci na rozdiel od nás využili svoje šance a pridali ďalšie tri góly a ešte navyše sme si dali jeden vlastný po nedorozumení v obrane. Koniec zápasu sme dohrávali už len desiati pre zranenie Lukáša Sabola. Napriek vysokej prehre treba vyzdvihnúť výkon hráčov: Mira Mikitu, Lukáša Sabola, Ľubomíra Sabola a Dávida Potočňáka, ktorí odohrali veľmi dobrý zápas.

Zostava: Platko-L.Sabol,Mikita,Choma,Frištyk--Zahurák,Hirko,Vrabeľ,Ľ.Sabol-Potočňák,Berčík

Náhradníci: Kamil Šinglár,Matúš Šinglár

Žltá karta: Potočňák

5.kolo

KOJATICE - RUSKÁ N. VES  0:1 (0:1)

Do Kojatíc sme išli s oslabeným mužstvom pre zranenia dvoch hráčov základnej zostavy, ešte k tomu sa pridal brankár svojou neúčasťou. Napriek tomu sme odohrali v celku dobrý zápas, hlavne v prvom polčase, kde sme mali dobré gólové príležitosti. Súpera sme držali pod tlakom a kontrolovali sme hru. V druhom polčase sme už nemali dosž fyzických síl a tak nás domáce mužstvo pritlačilo a dostávalo sa aj k dobrým príležitostiam na vyrovnanie, ale vtedy nás podržal aj náš brankár/hráč - M. Berčík, ktorý bol jednoznačne najleším hráčom mužstva. Mali sme šťastie a zápas sme dotiahli do víťazneho konca, čo značí prvé víťazstvo na súperovom ihrisku chlapcov dorastu Ruskej N. Vsi.

Zostava: Berčík-D.Šinglár,Choma,Frištyk,Mikita-Vaško,K.Šinglár,Ľ.Sabol,L.Sabol-Hirko,Potočňák

Gól: Ľ.Sabol

Žltá karta: Berčík

4.kolo

RUSKÁ N. VES - LIČARTOVCE 2:2

Tento súper bol z kategórie favoritov. Obojstranne to bol kvalitný a vyrovnaný zápas s množstvom osobných súbojov a pekných akcií. Nebyť nepremenených super šancí Berčíka,Ľ.Sabola a Potočňáka na konci zápasu, mohli sme sa tešiť z plného bodového zisku, ale aj tak treba chlapcov za predvedenú hru pochváliť.

Zostava: Platko-D:Šinglár,Choma,Frištyk,Mrúz-Ľ.Sabol,Hirko,Mikita,L.Sabol-Berčík,Potočňák

Góly: L.Sabol,Berčík

3.kolo

NEMCOVCE - RUSKÁ N. VES 2:0 (0:0)

Tento zápas sme chceli vyhrať, ale napriek veľkej horúčave a slabému rozhodcovi chlapci nepodali najhorší výkon. Znova sme doplatili na nepremené vyložené šance, takže z našej strany to bol iba priemer.

Zostava: Platko-Choma,D.Šnglár,Fryštik,Mikita-Vrábeľ,Hirko,L.Sabol,Ľ.Sabol-Berčík,Potočnák

Náhradníci: K.Šinglár,Vaško

2. kolo

Ruská N. Ves - Erb ČervenicaČervenica 7:2 (0:2)

Prvý zápas sezóny 2011/2012 sme chceli začať víťazstvom. V prvom polčase sme doplatili na množstvo nevyužitých šancí a prehrali sme ho 0:2. V druhom polčase sme zlepšili kombinančnú hru, zvýšili sme nasadenie, čo viedlo k premieňaniu šancí s peknými gólmi. Všetkým chlapcom patrí za hru v druhom polčase pochvala.Narodeniny oslávil hattrickom Lukáš Sabol a štyri góly pridal Berčík.

Zostava: Platko-Choma,Frištyk,Sabol Lukáš-Hirko,Šinglár Kamil,Vrábeľ-Berčík,Potočňák

Náhradník: Vaško

Góly: Berčík 4,Sabol Lukáš 3

1.kolo

ŽEHŇA - RUSKÁ N. VES  3:2 (0:2)

Zápas v Žehni bol zápasom dvoch odlišných polčasov. V prvom polčase sme hrali dobre, mali sme dosť šancí z ktorých padli aj dva góly, ale ani to nestačilo na to, aby sme na ihrisku súpera uspeli. Druhý polčas patril domácim hráčom, ktorý zvýšili dôraz, vyhrávali osobné súboje a takto nás dostali pod tlak, kde sme začali robiť chyby a z toho dali aj vyrovnávajúce góly. Tesne pred koncom sme si dali aj nešťastný vlastný gól, čo rozhodlo o našej prehre, ale za výkon v druhom polčase sme si ani iné nezaslúžili. Chlapci sa musia z toho zápasu poučiť a uvedomiť si, že dôsledne a koncentrovane sa hraje celý zápas a nie iba polčas. Navyše sa nám v poslednej minúte zranil aj brankár /hráč/ R.Mrúz, čo nás mrzí najviac.

Zostava: Mrúz-D.Šinglár,Choma,Fryštik,Mikita-Ľ.Sabol,Hirko,Vrabeľ,L.Sabol-Berčík,Potočňák