Dnes je: , meniny oslavuje: , zajtra má meniny:

Výsledky z nedele 14.04.2019 o 15,30 hod. 1.kolo 8.F ligy nadstavbová časť: Ruská N.Ves - Krásna Lúka 2:1, Haniska - Krivany 1:1, Kojatice - Svinia 6:0

 
_________________________________________________________________________________________
 

Nedeľa 21.04.2019 o 16,00 hod.

 
 
 

RUSKÁ N.VES - HANISKA

 
 
2.kolo 8. liga - nadstavbová časť
 
 
 

"zápas preložený na 8.mája"

______________________________________________________

 

Zaujímavosti

3. liga mladších žiakov U13 sobota 06.04.2019 o 16,30 hod. – skupina A

03.04.2019 11:05
3. liga mladších žiakov U13 sobota 06.04.2019 o 16,30– skupina A 6.4. 16:30 Š.Sokolovce rozh.: Štofanko Mužstvá:Záborské,  Š.Sokolovce-Uzovce, Ruská N.Ves                             ...

OBSADENIE R A DZ na 6.-7.4.2019

03.04.2019 10:49
                              OBSADENIE R A DZ                                 ...

17.kolo-2018/2019

02.04.2019 09:39
  Dulová Ves - Ruská N.Ves 3:2 (2:2)           31.03.2019   V ďalšom jarnom kole sme cestovali k lídrovy celej súťaže a k mužstvu ktoré patrí minimálne o 2 či 3 súťaže vyššie. Dulová Ves sa pred začiatkom nového súťažného ročníka nanovo prihlásila do súťaže a s...

Foto od V.Zamborského zo zápasu Ruská N.Ves-Chmeľov

29.03.2019 11:16

Úradná správa č.45

29.03.2019 11:13
ŠPORTOVO – TECHNICKÁ  KOMISIA: 1.ŠTK na základe žiadosti a súhlasov obidvoch FK nariaďuje zmeny termínov a ÚHČ: -4.liga dorast 12.kolo: Kamenica – Brezovica – 6.4.2019 o 15:00 hod., bez poplatku -8A.liga dospeli 17.kolo: Chmeľov – Ličartovce – 31.3.2019 o 12:30 hod., FK Chmeľov poplatok 10...

Upratovanie s TJ Slanské Ruská Nová Ves

28.03.2019 11:46
  APR6. Upratovanie s TJ Slanské Ruská Nová Ves Verejné  · Usporiadateľ: TJ Slanské Ruská Nová...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

_________________________________________________________________________________

 

NAJBLIŽŠÍ PROGRAM

 

Sobota 13.04.2019 o 16,30 hod. turnaj na ihrisku v Ruskej Novej Vsi. Mužstvá: Záborské, Ruská Nová Ves , Šarišské Sokolovce - Uzovce

 

TRÉNING MLADŠÍ ŽIACI

 

 

Utorok 16.04.2019 o 17,00 hod.

 

ihrisko RNV

 
 
 

ZÁPAS MLADŠÍ ŽIACI

 
 

Sobota 13.04.2019 o 10,00 hod.

 
 

turnaj v Ruskej N.Vsi

 
Š.Sokolovce - Ruská N.Ves 4:1
 
Ruská N.Ves - Záborské 2:0
 

 

 

 

Sobota 13.04.2019 o 15,00 hod. 13.kolo 3.ligy dorastu: Ruská Nová Ves - Rožkovany, Veľký Šariš - Uzovce (11.4. o 17,00), Ražňany - Dubovica, Brezovica - Pečovská Nová Ves (15,30), Kamenica - Gregorovce (14.4. o 14,45), Torysa - voľno

 

TRÉNING DORASTENCI

 

 

Štvrtok 18.04.2019 o 17,00 hod.

 

ihrisko RNV

 

 

 
 

 

ZÁPAS DORASTENCI

 
 
Sobota 20.04.2019 o 15,00 hod.
 
RUSKÁ N.VES - DUBOVICA
 

rozhodcovia: Ducko - Kočiš

 

"zápas preložený na 8.5."

 
 

 

Nedeľa 14.04.2019 o 15,30 hod. 1.kolo nadstavbovej 8.F ligy: Ruská Nová Ves - Krásna Lúka, Haniska - Krivany (10,30), Kojatice - Svinia (12,30)

 

TRÉNING DOSPELÝCH

 

 

Štvrtok 18.04.2019 o 17,00 hod.

 

ihrisko RNV

 

 


ZÁPAS DOSPELÝCH

 

Nedeľa 21.04.2019 o 16,00 hod.
 
 
RUSKÁ N.VES - HANISKA
 

"zápas preložený na 8.5."

 

  ________________________________________________________________________________________________________________________________


 

29.ročník halového turnaja ObFZ starší žiaci U15

 

 

________________________________________________________________________________________________________________________________

SRDEČNE BLAHOŽELÁME!

 

Tento mesiac by sme radi potriasli pravicou a vypili na zdravie:

 
04.04. - JAKUB JOZEF KRAKOVSKÝ (23r.)
05.04. - OSKÁR POLIAK (33r.)
06.04. - RASTISLAV BAKA (13r.)
11.04. - DADAM SABOL (12r.)
22.04. - SLAVOMÍR KOLESÁR (meniny)
25.04. - MARKO PRIESTER(meniny)
 
 
 Všetkým uvedeným TJ Slanské Ruská Nová Ves praje veľa zdravia, šťastia, rodinného úspechu a nech sa im vyhýbajú zranenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________


 

Fotogaléria: TJ Slanské Ruská Nová Ves

1 | 2 | 3 | 4 >>