15.kolo-2011/2012

30.04.2012 09:59

Kokošovce -Ruská N.Ves

2:2 (1:0)

Zápas ,ktorý sa hral za horúceho počasia a na hrboľatom teréne začali lepšie domáci hráči. Vypracovali si príležitosti, ktoré aj vďaka dobre chytajúcemu brankárovi Maťovi Kňažekovi nedokázali premeniť. A tak sme im pomohli my a zle odkopnutou loptou (treba povedať, že tá už bola za čiarou) a nedorozumením v obrane sa v 13 min. dostal domáci hráč zo šťastím dostal k lopte a už nemal problém otvoriť skóre. Šance prichádzali na obidvoch stranách ale dokonca prvého polčasu sa už nepodarilo ani jednému mužstvu skórovať. Domáci sa v druhom polčase na svojom malom ihrisku viac stiahli do obrany a vyrážali do rýchlych protiútokov. Naši hráči sa postupom času dostávali do šancí, ale tie postupne pozahadzovali Katuša či Lejko. V 70 min.sa nám aj vďaka Šimkovi podarilo vyrovnať, ale rozhodca pomohol domácim a gól na naše počudovanie neuznal. A tak v 77 min. po ojedinol útoku domácich a chybe v obrane sa rútil sám na nášho brankára domáci hráč, ktorý mu nedal žiadnu šancu a bolo 2:0. Ale v 81 min. priešiel faul pred šestnástkou domácich, ktorý dobre zahral Goban a hlavičkou nedal šancu domácemu brankárovi Lejko. Už bežal nadstavený čas, keď znova po priamom Gobana a presnej hlavičke najlepšieho strelca Šimka bolo vyrovnané 2:2. Škoda, že tie góly prišli tak neskoro, lebo stretnutie moholo dopadnúť oveľa lepšie pre nás. Treba mužstvo pochváliť za to,že sa ani za stavu 2:0 nepoddalo a v závere dokázalo aspoň vyrovnať. Je veľká škoda,že nás chodí na zápasy 11 možno 12 a nie je koho v priebehu zápasu prestriedať. Veď domáci mali na zápas pripravených sedemnásť hráčov. Ešte dobre, že nás obchádzajú zranenia...

Zostava: Kňažek-Katuša,Baník,Rigas,Piskura-Klobušovský S.,Šimko,Draganovský,Goban-Lejko,Ličák

Náhradník: Poliak

Góly: Lejko,Šimko

Žltá karta: Goban