Fotka Igora Papcuna.

Drienovská N.Ves - Ruská N.Ves

0:2 (0:1)

02.09.2018

Zápas v Drienovskej N.Vsi bol od začiatku taký zvláštny. Neskoro sme prišli na zápas no rozhodca prišiel ešte neskôr. Už v druhej minúte sme vďaka premiérovému strelcovi K. Krakovskému vyhrávali 1:0 no zabrzdilo nás malé mačiatko, vďaka ktorému musel hlavný rozhodca trikrát prerušiť zápas a napočudovanie to nás pribrzdilo v tempe. Chýbali nám dvaja útočníci šesťgólový Lukáš Ličák a navrátilec do mužstva posila zo Safi Prešov Damián Peti. A tak v útoku museli hrať Lukáš Sabol a Erik Repko. A ty v priebehu zápasu pozahadzovali viac než dosť. V druhom polčase už v 51 min. bol po druhej žltej karte vylúčený stopér Oskár Poliak. ešte dobre, že domáci pomaly strácali sily a v podstate okrem jednej akej takej šance si nevypracovali nič. Ešte dobre, že v 72 min. sa druhý krát v zápase trafil K. Krakovský. Jeho premiérové góly nám stačili na víťazstvo aj keď sme určite čakali viac ako bolo konečné skóre zápasu 0:2. V ďalšom kole privítame na domácom ihrisku mužstvo z Lemešian...

Zostava: Ňachaj-Gaľa,Peti,Poliak,Krakovský J.-Krakovský K.,Sabol D.,Kucko,Sabol Ľ.-Sabol L.,Repko

Náhradníci: Fabišík,Matija,Hirko,Chovanec

Góly: Krakovský K.

Žltá karta: Poliak

Červená karta: Poliak