Fotka Igora Papcuna.

Chmeľov - Ruská N.Ves

2:2 (1:1)

16.9.2018

V siedmom kole sme cestovali do Chmeľova, ktorému patrilo pred zápasom štvrté miesto v tabuľke. Postavenie mužstiev sľuboval dobrý a kvalitný futbal s množstvom šancí na obidoch stranách a k tomu aj patričné nasedenie. Splnilo sa všetko do bodky. Aj keď sme sa museli zaobísť bez viacerých hráčov základnej zostavy a to hlavne o Lukáša Ličáka dokázali ich zastúpiť iný. V útoku veľmi dobre hral aj keď osamotený Damián Peti a v 13 min. po priamom kope Sama Kucka nekompromisne otváral skóre. V obrane veľmi dobre zastúpil Erika Repka Ľubo Sabol, ktorý patril medzi najlepších naších hráčov a dokonca v nadstavenom čase v 95 min. po našom poslednom nákope do šestnástky a po chybe domáceho brankára vyrovnával na konečných 2:2. Domáci skórovali tiež dvakrát a to v v prvom polčase v 33 min., keď po priamom kope a tršku zbytočnom góle vyrovnávali na 1:1 a v druhom polčase hneď na začiatku druhého dejstva v 50 min. dokonca vyhrávali 2:1. Naších hráčov nepoložili ani veľmi kontroverzné verdikty hlavného rozhodcu a do poslednej minúty si išli za svojím cieľom a zaslúžene si vezieme s Chmeľova bod. Dohrávať sme museli bez zraneného brankára Kiťa Chovanca, ktorého zranili domáci hráči a v bráne ho musel nahradiť hráč z poľa Dano Sabol. Zo sebazaprením dohrávali ccelý zápas okopávaný Lukáš Sabol či Damián Peti či s teplotami hrajúci Miki Hanel. Nielen im ale aj ostatným hráčom patrí veľké poďakovanie za predvedený výkon a bojovnosť, lebo v ďalšom kole toho všetkého a možno aj kus šťastia budeme potrebovať tiež dosť. Privítame lídra z Dulovej Vsi... A ešte by som rád spomenul, že vekový priemer hráčov, ktorý nastúpili v tomto zápase bol 20,28 roka.

Zostava: Chovanec-Sabol Ľ.,Šingľar,Hanel,Peti De.,Krakovský J.-Sabol L.,Kucko,Sabol D.,Krakovský K.-Peti Da.

góly: Peti Da., Sabol Ľ.

žltá karta: Šingľar, Kucko