Fotka Igora Papcuna.

Ruská N.Ves - Dulová Ves

1:4 (0:2)

23.9.2018

Zápas siedmeho kola 8.A ligy medzi našimi chlapcami a ligovými hráčmi Dulovej Vsi mal od začiatku jasného favorita. No prvá šanca v zápase patrila nám a len lepšie prebratie lopty v podaní Lukáša Sabola a mohli sme otvoriť skóre. Nemohli sme otvoriť hru a tak v priebehu celého zápasu sme hrali defenzívnu hru. Hostia mali prevahu no do šancí sa dostávali len veľmi ťažko. V 25 min. ušiel hráč hostí a zoči voči nášmu brankárovi nemal problém skórovať. V ďalšom priebehu prvého polčasu si hostia nevypracovali žiadnu šancu a až po našej obrovskej chybe v 42 min. zvyšovali na 0:2. V druhom polčase sme boli viac nebezpečný no góly dávali znova len hostia. Najskôr v 82  min. priamo z rohu na 0:3 a o tri minúty po ďalšom rohu a zmätkoch v naších radoch hostia zvyšovali už na 0:4. Ako tak skrášliť výsledok sa nám podarilo v 89 min., keď svojím prvým gólom za mužov znižoval Erik Matija. Veľmi náročný zápas s veľmi kvalitným súperom, ktorý v našej súťaži nemá čo robiť a pred veľmi slušnou diváckou kulisou (120 divákov). V nedeľu cestujeme do Tulčíka a prvá časť súťaže bude úspešne za nami....

Zostava: Ňachaj-Hanel,Peti De.,Šingľar,Krakovský J.-Sabol Ľ.,Kucko,Sabol D.,Peti Da.,Sabol L.-Repko

Náhradníci: Krakovský K.,Matija,Fabišík,Draganovský,Gaľa,Chovanec

Gól: Matija

Žltá karta: Hanel,Sabol Ľ.