VIII.A liga (III.A tr.)
DOSPELÍ – VIII. liga A (III.A trieda)
1. VST Drienovská N. Ves 8. ŠK Chmeľov
2. TJ Družstevník Ovčie 9. TJ Sokol Hrabkov
3. FC Ličartovce 10. FK Lemešany
4. FK Furča Haniska 11. TJ Družstevník Rokycany
5. TJ ŠM Dulova Ves 12. FK Kokošovce
6. TJ Slánske Ruská N. Ves 13. TJ Družstevník Tulčík
7. ŠK Sedlice 14. ŠK Svinia
Schválené výnimky z hracích dní a časov:
Rokycany – hrajú domáce stretnutia na ihrisku v Janove
JESENNÁ ČASŤ JARNÁ ČASŤ
1. kolo – 9.8.2015 o 16.30 hod. |
14. kolo – 8.11.2015 o 13.30 hod. |
|||||||
|
|
|||||||
1. |
Drien.N.Ves |
- |
Svinia |
|
92. |
Svinia |
- |
Drien.N.Ves |
2. |
Ovčie |
- |
Tulčík |
|
93. |
Tulčík |
- |
Ovčie 10.30 |
3. |
Ličartovce |
- |
Kokošovce |
o 10.30 |
94. |
Kokošovce |
- |
Ličartovce |
4. |
Haniska |
- |
Rokycany |
|
95. |
Rokycany |
- |
Haniska |
5. |
Dulova Ves |
- |
Lemešany |
|
96. |
Lemešany |
- |
Dulova Ves |
6. |
Ruská N.Ves |
- |
Hrabkov |
|
97. |
Hrabkov |
- |
Ruská N.Ves |
7. |
Sedlice |
- |
Chmeľov |
|
98. |
Chmeľov |
- |
Sedlice |
|
|
|||||||
|
|
|||||||
2. kolo – 16.8.2015 o 16.00 hod. |
15. kolo – 15.11.2015 o 13.30 hod. |
|||||||
|
|
|||||||
8. |
Svinia |
- |
Chmeľov |
|
99. |
Chmeľov |
- |
Svinia 10.30 |
9. |
Hrabkov |
- |
Sedlice |
|
100. |
Sedlice |
- |
Hrabkov |
10. |
Lemešany |
- |
Ruská N.Ves |
o 10.30 |
101. |
Ruská N.Ves |
- |
Lemešany |
11. |
Rokycany |
- |
Dulova Ves |
|
102. |
Dulova Ves |
- |
Rokycany |
12. |
Kokošovce |
- |
Haniska |
|
103. |
Haniska |
- |
Kokošovce |
13. |
Tulčík |
- |
Ličartovce |
|
104. |
Ličartovce |
- |
Tulčík |
14. |
Drien.N.Ves |
- |
Ovčie |
|
105. |
Ovčie |
- |
Drien.N.Ves |
|
|
|||||||
|
|
|||||||
3. kolo – 23.8.2015 o 16.00 hod. |
16. kolo – 3.4.2016 o 15.30 hod. |
|||||||
|
|
|||||||
15. |
Ovčie |
- |
Svinia |
o 10.30 |
106. |
Svinia |
- |
Ovčie |
16. |
Ličartovce |
- |
Drien.N.Ves |
|
107. |
Drien.N.Ves |
- |
Ličartovce 10.30 |
17. |
Haniska |
- |
Tulčík |
|
108. |
Tulčík |
- |
Haniska |
18. |
Dulova Ves |
- |
Kokošovce |
|
109. |
Kokošovce |
- |
Dulova Ves |
19. |
Ruská N.Ves |
- |
Rokycany |
|
110. |
Rokycany |
- |
Ruská N.Ves |
20. |
Sedlice |
- |
Lemešany |
|
111. |
Lemešany |
- |
Sedlice |
21. |
Chmeľov |
- |
Hrabkov |
|
112. |
Hrabkov |
- |
Chmeľov |
|
|
|||||||
|
|
|||||||
4. kolo – 30.8.2015 o 16.00 hod. |
17. kolo – 10.4.2016 o 15.30 hod. |
|||||||
|
|
|||||||
22. |
Svinia |
- |
Hrabkov |
|
113. |
Hrabkov |
- |
Svinia |
23. |
Lemešany |
- |
Chmeľov |
|
114. |
Chmeľov |
- |
Lemešany 10.30 |
24. |
Rokycany |
- |
Sedlice |
o 10.30 |
115. |
Sedlice |
- |
Rokycany |
25. |
Kokošovce |
- |
Ruská N.Ves |
|
116. |
Ruská N.Ves |
- |
Kokošovce |
26. |
Tulčík |
- |
Dulova Ves |
|
117. |
Dulova Ves |
- |
Tulčík |
27. |
Drien.N.Ves |
- |
Haniska |
|
118. |
Haniska |
- |
Drien.N.Ves |
28. |
Ovčie |
- |
Ličartovce |
|
119. |
Ličartovce |
- |
Ovčie |
5. kolo – 6.9.2015 o 15.30 hod. |
18. kolo – 17.4.2016 o 16.00 hod. |
|||||||
|
|
|||||||
29. |
Ličartovce |
- |
Svinia |
|
120. |
Svinia |
- |
Ličartovce |
30. |
Haniska |
- |
Ovčie |
|
121. |
Ovčie |
- |
Haniska 10.30 |
31. |
Dulova Ves |
- |
Drien.N.Ves |
o 10.30 |
122. |
Drien.N.Ves |
- |
Dulova Ves |
32. |
Ruská N.Ves |
- |
Tulčík |
|
123. |
Tulčík |
- |
Ruská N.Ves |
33. |
Sedlice |
- |
Kokošovce |
|
124. |
Kokošovce |
- |
Sedlice |
34. |
Chmeľov |
- |
Rokycany |
|
125. |
Rokycany |
- |
Chmeľov |
35. |
Hrabkov |
- |
Lemešany |
|
126. |
Lemešany |
- |
Hrabkov |
|
|
|||||||
|
|
|||||||
6. kolo – 13.9.2015 o 15.30 hod. |
19. kolo – 24.4.2016 o 16.00 hod. |
|||||||
|
|
|||||||
36. |
Svinia |
- |
Lemešany |
|
127. |
Lemešany |
- |
Svinia |
37. |
Rokycany |
- |
Hrabkov |
|
128. |
Hrabkov |
- |
Rokycany 10.30 |
38. |
Kokošovce |
- |
Chmeľov |
|
129. |
Chmeľov |
- |
Kokošovce |
39. |
Tulčík |
- |
Sedlice |
|
130. |
Sedlice |
- |
Tulčík |
40. |
Drien.N.Ves |
- |
Ruská N.Ves |
|
131. |
Ruská N.Ves |
- |
Drien.N.Ves |
41. |
Ovčie |
- |
Dulova Ves |
|
132. |
Dulova Ves |
- |
Ovčie |
42. |
Ličartovce |
- |
Haniska |
o 10.30 |
133. |
Haniska |
- |
Ličartovce |
|
|
|||||||
|
|
|||||||
7. kolo – 20.9.2015 o 15.00 hod. |
20. kolo – 1.5.2016 o 16.30 hod. |
|||||||
|
|
|||||||
43. |
Haniska |
- |
Svinia |
|
134. |
Svinia |
- |
Haniska |
44. |
Dulova Ves |
- |
Ličartovce |
|
135. |
Ličartovce |
- |
Dulova Ves 10.30 |
45. |
Ruská N.Ves |
- |
Ovčie |
o 10.30 |
136. |
Ovčie |
- |
Ruská N.Ves |
46. |
Sedlice |
- |
Drien.N.Ves |
|
137. |
Drien.N.Ves |
- |
Sedlice |
47. |
Chmeľov |
- |
Tulčík |
|
138. |
Tulčík |
- |
Chmeľov |
48. |
Hrabkov |
- |
Kokošovce |
|
139. |
Kokošovce |
- |
Hrabkov |
49. |
Lemešany |
- |
Rokycany |
|
140. |
Rokycany |
- |
Lemešany |
|
|
|||||||
|
|
|||||||
8. kolo – 27.9.2015 o 15.00 hod. |
21. kolo – 8.5.2016 o 16.30 hod. |
|||||||
|
|
|||||||
50. |
Svinia |
- |
Rokycany |
|
141. |
Rokycany |
- |
Svinia |
51. |
Kokošovce |
- |
Lemešany |
|
142. |
Lemešany |
- |
Kokošovce 10.30 |
52. |
Tulčík |
- |
Hrabkov |
o 10.30 |
143. |
Hrabkov |
- |
Tulčík |
53. |
Drien.N.Ves |
- |
Chmeľov |
|
144. |
Chmeľov |
- |
Drien.N.Ves |
54. |
Ovčie |
- |
Sedlice |
|
145. |
Sedlice |
- |
Ovčie |
55. |
Ličartovce |
- |
Ruská N.Ves |
|
146. |
Ruská N.Ves |
- |
Ličartovce |
56. |
Haniska |
- |
Dulova Ves |
|
147. |
Dulova Ves |
- |
Haniska |
|
|
|||||||
|
|
|||||||
9. kolo – 4.10.2015 o 14.30 hod. |
22. kolo – 15.5.2016 o 16.30 hod. |
|||||||
|
|
|||||||
57. |
Dulova Ves |
- |
Svinia |
|
148. |
Svinia |
- |
Dulova Ves |
58. |
Ruská N.Ves |
- |
Haniska |
|
149. |
Haniska |
- |
Ruská .N.V. 10.30 |
59. |
Sedlice |
- |
Ličartovce |
|
150. |
Ličartovce |
- |
Sedlice |
60. |
Chmeľov |
- |
Ovčie |
|
151. |
Ovčie |
- |
Chmeľov |
61. |
Hrabkov |
- |
Drien.N.Ves |
|
152. |
Drien.N.Ves |
- |
Hrabkov |
62. |
Lemešany |
- |
Tulčík |
|
153. |
Tulčík |
- |
Lemešany |
63. |
Rokycany |
- |
Kokošovce |
o 10.30 |
154. |
Kokošovce |
- |
Rokycany |
|
|
|||||||
|
|
|||||||
10. kolo – 11.10.2015 o 14.30 hod. |
23. kolo – 22.5.2016 o 17.00 hod. |
|||||||
|
|
|||||||
64. |
Svinia |
- |
Kokošovce |
|
155. |
Kokošovce |
- |
Svinia |
65. |
Tulčík |
- |
Rokycany |
|
156. |
Rokycany |
- |
Tulčík 10.30 |
66. |
Drien.N.Ves |
- |
Lemešany |
o 10.30 |
157. |
Lemešany |
- |
Drien.N.Ves |
67. |
Ovčie |
- |
Hrabkov |
|
158. |
Hrabkov |
- |
Ovčie |
68. |
Ličartovce |
- |
Chmeľov |
|
159. |
Chmeľov |
- |
Ličartovce |
69. |
Haniska |
- |
Sedlice |
|
160. |
Sedlice |
- |
Haniska |
70. |
Dulova Ves |
- |
Ruská N.Ves |
|
161. |
Ruská N.Ves |
- |
Dulova Ves |
|
|
|||||||
11. kolo – 18.10.2015 o 14.00 hod. |
24. kolo – 29.5.2016 o 17.00 hod. |
|||||||
|
|
|||||||
71. |
Ruská N.Ves |
- |
Svinia |
|
162. |
Svinia |
- |
Ruská N.Ves |
72. |
Sedlice |
- |
Dulova Ves |
|
163. |
Dulova Ves |
- |
Sedlice 10.30 |
73. |
Chmeľov |
- |
Haniska |
o 10.30 |
164. |
Haniska |
- |
Chmeľov |
74. |
Hrabkov |
- |
Ličartovce |
|
165. |
Ličartovce |
- |
Hrabkov |
75. |
Lemešany |
- |
Ovčie |
|
166. |
Ovčie |
- |
Lemešany |
76. |
Rokycany |
- |
Drien.N.Ves |
|
167. |
Drien.N.Ves |
- |
Rokycany |
77. |
Kokošovce |
- |
Tulčík |
|
168. |
Tulčík |
- |
Kokošovce |
|
|
|||||||
|
|
|||||||
12. kolo – 25.10.2015 o 14.00 hod. |
25. kolo – 5.6.2016 o 17.00 hod. |
|||||||
|
|
|||||||
78. |
Svinia |
- |
Tulčík |
o 10.30 |
169. |
Tulčík |
- |
Svinia |
79. |
Drien.N.Ves |
- |
Kokošovce |
|
170. |
Kokošovce |
- |
Drien.N.Ves 10.30 |
80. |
Ovčie |
- |
Rokycany |
|
171. |
Rokycany |
- |
Ovčie |
81. |
Ličartovce |
- |
Lemešany |
|
172. |
Lemešany |
- |
Ličartovce |
82. |
Haniska |
- |
Hrabkov |
|
173. |
Hrabkov |
- |
Haniska |
83. |
Dulova Ves |
- |
Chmeľov |
|
174. |
Chmeľov |
- |
Dulova Ves |
84. |
Ruská N.Ves |
- |
Sedlice |
|
175. |
Sedlice |
- |
Ruská N.Ves |
|
|
|||||||
|
|
|||||||
13. kolo – 1.11.2015 o 13.30 hod. |
26. kolo – 12.6.2016 o 17.00 hod. |
|||||||
|
|
|||||||
85. |
Sedlice |
- |
Svinia |
|
176. |
Svinia |
- |
Sedlice |
86. |
Chmeľov |
- |
Ruská N.Ves |
|
177. |
Ruská N.Ves |
- |
Chmeľov 10.30 |
87. |
Hrabkov |
- |
Dulova Ves |
o 10.30 |
178. |
Dulova Ves |
- |
Hrabkov |
88. |
Lemešany |
- |
Haniska |
|
179. |
Haniska |
- |
Lemešany |
89. |
Rokycany |
- |
Ličartovce |
|
180. |
Ličartovce |
- |
Rokycany |
90. |
Kokošovce |
- |
Ovčie |
|
181. |
Ovčie |
- |
Kokošovce |
91. |
Tulčík |
- |
Drien.N.Ves |
|
182. |
Drien.N.Ves |
- |
Tulčík |