Fotka Igora Papcuna.

Ruská N.Ves - Janov

5:0 (3:0)

22.10.2017

Zápas desiateho kol sa hral v chladnom jesennom počasí. V podstate od začiatku do konca zápasu sa hralo na jednu bránu a to na bránu hostí. Hráči Janova sa počas celého zápasu len bránili a knašej bráne sa dostávali len sporadicky. V prvom polčase akú takú šancu mali len jednu a v druhom šancí bolo možno 2. Už od tretej minúty po peknej akcii otvoril účet tohto zápasu Lukáš Ličák. V 16 min. už bolo 2:0, keď krížnou strelou nedal brankárovi šancu Lukáš Sabol. V ďalšom priebehu prvého polčasu to bolo o zahodených šanciach no v 34 min. sa konečne trafil aj náš najlepší strelec a svojím šiestym gólom zvyšoval už na 3:0. V druhom polčase sa priebeh hry nezmenil a znova to bolo dobjanie brány hostí. V 61 min. sa to podarilo krížnou strelou prelomiť Mirovi Gobanovi. O jedenásť minút už bolo 5:0, keď po rohu zvyšoval Lukáš Ličák no hlavný rozhodca gól napísal na Lukáša Sabola a tak po tomto zápase máme už dvoch päťgólových strelcov. Skôr taký tréningový zápas sa hral a tak príležitosť si zahrať dostal každý. O týždeň nás čaká posledný zápas v jesennej časti a to nie hocijaký ale cestujeme do Kokošoviec...

Zostava: Ňachaj-Sabol Ľ.,Poliak,Peti De.,Repko-Kucko,Sabol D.,Goban,Sabol L.-Ličák,Peti Da.

Náhradníci: Krakovský K.,Gonda,Hirko,Chovanec

Góly: Sabol L. 2,Ličák,Peti Da.,Goban

Žltá karta: Peti De.