21.06.2019 09:38

Ruská N.Ves - Krivany
3:0 kont.

16.6.2019

Muži hrali svoj posledný zápas v aktuálnom súťažnom ročníku na domácej pôde proti mužstvu z Krivan. No nakoniec sa odohral len polčas, lebo príroda to zariadila trocha ináč. Na začiatku druhého polčasu prišla taká silná búrka sprevádzaná krúpami a silným dažďom, že stretnutie už nebolo možné dohrať. V prvom polčase najskôr vyhrávali hostia a to od 27 min. no o päť minút už bolo 1:1 keď vyrovnával svojím osemnástym gólom v sezóne Lukáš Sabol. Či sa bude stretnutie dohrávať to sa dozvieme už čoskoro...Nakoniec sa zápas už nedohrával, lebo hostia odmietli vycestovať a tak prehrali zápas 3:0 kontumačne....

Zostava: Chovanec-Sabol Ľ.,Peti,Hanel,Šingľar-Sabol D.,Marcinko,Kucko,Krakovský K.-Sabol L.,Hirko
Náhradníci: Šujeta,Matija
Gól: Sabol L.