11.10.2016 08:42

Ruská N.Ves - Tulčík

0:2 (0:1)

09.10.2016

V ďalšom zápase nová zostava a úplne iný výkon ako v poslednom zápase. Oproti zápasu vo Svini nastali v našom mužstve až štyri zmeny a to od obrany až po útok. Ešte ani v jednom zápase sa nestalo aby naszúpili v rovnakej zostave ako zápas predtým. Výkon proti mužstvu z Tulčíka bol slabý a ovplyvnili ho hlavne 2 dôležité veci. Najskôr musel v 18 min. opustiť ihrisko pre svalové zranenie Miro Gogan a o desať minút neskôr po dvoch rýchlych a povedzme si, že aj hlúpych a zbytočných kartách Ondrej Desiatnik. 62 minút sme hrali o jedného hráča menej a hostia to dokonale využili. Neboli lepším mužstvom no šance, ktoré sme im ponúkli dokázali premeniť a dvoma gólmi rozhodli o svojom víťazstve. Nasjkôr v 19 min. po zaváhaní v našej obrane si otvorili účet v tomto zápase a na začiatku druhého polčasu v 52 min. po nedrozumení obrany s brankárom zvyšovali na 2:0. Po našom druhom inkasovanom góle sme sa už veľmi ťažko dostávali do šancí a aj tie ktoré sme si dokázali vypracovať ostali nepremené. V ďalšom kole máme voľno a tak sú tu 2 týždne na oddych a doličenie si zranení...

Zostava: Chovanec-Kundrát,Desiatnik,Katuša,Sabol D.-Šingľar,Peti,Vrabeľ,Sabol L.-Goban,Gábor

Náhradníci: Seman,Potočňak,Velan

Žltá karta: Desiatnik

Červená karta: Desiatnik