Fotka Igora Papcuna.

Ruská N.Ves - Haniska

3:2 (3:2)

21.10.2018

Zápas dvanásteho kola 8.A ligy sa hral v chladnom a veternom počasí na veľmi zlom teréne. Zápas sa pre nás vyvíjal vynikajúco. Veď už v 3. minúte sme po sedemnástom góle Lukáš Ličáka vyhrávali 1:0. Aj naďalej sme boli lepším mužstvom no prišla 9 min. a nedrozumenie nášho obrancu s brankárom a po hlavičke do prázdnej brány bolo vyrovnané. A aby toho nebolo málo tak v osemnástej mnúte po rohu a takej komplikovanej situácii v našej päťke si náš brankár vrazil loptu do brány a bolo 1:2. Našťastie hostia vyhrávali len pár sekúnd a v podstate hneď po zahratí zo stredového kruhu a peknej kombinančnej akcii sa druhýkrát v zápase presadil Lukáš Ličák. Strelil už svoj 18 gól v prebiehajúcej sezóne. Vyrovnaný stav trval do 30 min., keď sa s krídla tretíkrát v sezóne presadil Kristián Krakovský. V druhom polčase sme po takom slabšom výkone víťazstvo udržali. Góly mohli padnúť na jednej či druhej strane no hlavná vec, že nepadli do našej brány. Tri body sú dôležité, lebo naše ihrisko nám nedovoľovalo hrať kombinančný a rýchly futbal. V ďalšom kole cestujeme do Žehne, kde to bude dosť náročné no tri body by mali byt samozrejmostou.... Ešte mi nedá nespomenúť vekový priemer u oboch mužstiev. U nášho to bolo 21,9 roka a u hostí 32,69 roka. V niektorých momentoch to vyzeralo, že hrajú otcovia zo synmi.

Zostava: Chovanec-Repko,Peti De.,Hanel,Krakovský J.-Sabol Ľ.,Sabol D.,Sabol L.,Krakovský K.-Peti Da.,Ličák

Náhradníci: Gaľa,Goban,Matija,Šingľar,Šujeta,Ňachaj

Góly: Ličák 2, Krakovský K.