14.kolo-2011/2012

23.04.2012 09:55

Ruská N. Ves - Chmeľov

5:2 (2:1)

Zápas sa začal našou veľkou šancou, ktorú ako to v tomto súťažnom ročníku býva pravidlom zahodil Oskar Poliak. Ten sám pred brankárom ho nechal vyniknúť. Prišla však 3 minúta stretnutia a náš najlepší strelec Jozef Šimko hlavou do prázdnej brány otváral skóre. Asi prvý gól prišiel veľmi skoro, lebo potom sa domáci hráči upokojili a z ich strany to bol jeden s tých slabších výkonov. Ešte dobre, že v 26 min. peknou strelou zvyšoval na 2:0. Hostia sa viac a viac dostávali do šancí a mali aj viac z hry a v 43 min. sa im podarilo utešeným volejom znížiť na rozdiel gólu. Polčas sa skončil nakoniec 2:1. Naši hráči sa ani poriadne nedokázali poobzerať a v 47 min. sapodarilo hráčom Chmeľova parádnou strelou do ľavého horného rohu vyrovnať na 2:2. Nie prvý krát sme saocitli v sitácii, že sme vyhrávali dvojgólovým rozdielom ale o ten sme aj dnes prišli. V 59 min. však prišlo striedanie, keď Staška nahradil Goban a už to bola iná Ruska N. Ves. Už to začalo v šestnástke Chmeľova "horieť". V 66 min. svojím druhým gólom v stretnutí zvyšoval na 3:2  dobre harjúci Jožko Šimko, ktorý ak by viac potrénoval tak by to mohlo byť z jeho strany ešte lepšie. Po ďalších nevyužitých šanciach prišla chyba v obrane Chmeľova, ktorý už skôr myslel na útočenie a samostatný únik dokázal v 83 min. s ľahkosťou premeniť Lukáš Ličák. V 85 min. sa konečne dočkal aj jeden z najväčších "zahadzovačov šancí! v mužstve Oskár Poliak a svojím volejom a krížnou strelou k pravje tyči nedal brankárovi Chmeľova žiadnu šancu. Hostia sa ešte snažili urobiť niečo zo stretnutám, ale v druhom polčase dobre hrajúca obrana s dobre chytajúcim Rudom Dupkalom už nepripustila k žiadnej zmene na konečnom výsledku tohoto stretnutia.

Zostava: Dupkala-Katuša,Rigas,Baník,Piskura-Ličák,Šimko,Draganovský,Staško-Lejko,Poliak

Náhradník: Goban

Góly: Šimko 2,Ličák 2,Poliak

Žltá karta: Baník