09.05.2018 09:48

Lemešany - Ruská N.Ves

2:0 (2:0)

06.05.2018

Na zápas do Lemešian sme cestovali oslabený o troch hráčov základnej zostavy oproti poslednému víťaznému zápasu proti Radaticiam. Rozpadla sa nám celá záloha no do 36 minúty fungovalo všetko bez problémov. No po naších vyložených a zahodených šanciach musel prísť trest. Dva samostatné nájazdy nepremenil Juraj Smolinka a to v jednom prípade mu nohou vyrazil domáci brankár a v druhom prípade z bránkovej čiary domáci obranca. A v 36 minúte prišla obrovská chyba stopéra a domáci útočník nám ukázal ako sa premieňa samostatný prienik. A bolo 1:0.  No v 44 min. už bolo 2:0, keď po rohu sa lopta dostala k osamotenému domácemu hráčovi a ten nemal problém zvýšiť náskok pre svoj tím. V druhom polčase sme sa snažili znížiť či vyrovnať no postupne nám dochádzali v teplom počasí sily a tak si domáci náskok z prvého polčasu v pohode urdžali. Druhý zápas zo štyroch v rade na ihriskách súperov cestujeme do Chmeľova, kde nás nečaká nič ľahké....

Zostava: Ňachaj-Krakovský J.,Peti De.,Šingľar,Fabišík-Krakovský K.,Kontura,Goban,Sabol Ľ.-Sabol L.,Smolinka

Náhradníci: Gonda,Chovanec

Žlté karty: Sabol Ľ.,Goban