02.04.2019 09:39

Dulová Ves - Ruská N.Ves

3:2 (2:2)

31.03.2019

V ďalšom jarnom kole sme cestovali k lídrovy celej súťaže a k mužstvu ktoré patrí minimálne o 2 či 3 súťaže vyššie. Dulová Ves sa pred začiatkom nového súťažného ročníka nanovo prihlásila do súťaže a s vysokými plánmi do budúcna. Po príchode dobre zabezpečeného sponzora si poskladali mužstvo z hráčov z tretej či štvrtej ligy. Každý kto dotearz s nimi hral musí priznať, že do našej 8 ligy nepatria. A preto sme radi, že ako jediné mužstvo sme s nimi vyhrávali, polčas dokonca remizovali, dokázali otočiť nepriaznivý stav zápasu a posledných desať minút sa dokonca domáci museli dokonca biť o remízu. Veľké poďakovanie všetkým naším hráčom za bojovnosť a nasadenie od prvej do poslednej minúty zápasu. Samozrejme, že kvalita bola na strane Dulovej Vsi, ktorá dominovala počas celého zápasu no hernú prevahu nedokázali zúžitkovať. Veľmi dobre zachytal Kiťo Chovanec no nie len obrana ale celé mužstvo robilo to čo im tréner pred zápasom vysvetlil. Domáci išli do vedenia už v 4 min. a mysleli sme, že je s nami zle. No v 17 min. ušiel Lukáš Sabol a domáci stopér musel "zaťiahnuť ručnú brzdu" v šestnástke a hlavný rozhodca odpískal jedenástku. A tú premenil do stredu brány Denis Peti. V 29 min. počas tlaku domácich a po peknej kombinančnej akcii ušiel Lukáš Marcinko a bolo 1:2. No naše vedenie trvalo len do 40 min., keď vyrovnával najlepší strelec celej súťaže 32 gólový Kozák. Polčas sa tak skončil pre nás pekným výsledkom 2:2. Domáci nastúpili do druhého polčasu čo nasjkôr skórovať a podarilo sa im to v 58 min. po naších chybách pred šestnástkou a zlým bránením v nej. Aj v ďalšom priebehu polčasu domáci dominovali no Kiťo Chovanec sa v bráne prekonával a obrana fungovala do konca zápasu bechybne. No mohli sme to byť my a v poslednej deaťminútovke sme mohli aj vyrovnať no nebolo nám súdené. Konečný výsledok 3:2 pre domácich bol pre nás  dobrý, lebo podľa niektorých hráčov sme si prišli pre prehru 10:0 a podobne. V ďalšom kole nás čaká konečne na domácom ihrisku posledné mužstvo súťaže z Tulčíka a tak po dvoch prehrách nič iné ako víťazstvo neberieme....

Zostava: Chovanec-Šingľar,Peti De.,Hanel,Krakovský J.-Sabol Ľ.,Kucko,Sabol D.,Marcinko,Fabišík-Sabol L.

Náhradníci: Krakovský K.,Hirko,Gaľa,Berecký

Góly: Peti De.,Marcinko