19.04.2016 12:39

Tulčík - Ruská N.Ves

1:0 (1:0)

17.04.2016

Už 340 minút sme nestrelili v súťažnom zápase gól. Posledný krát sa trafil ešte v kalendárnom roku 2015 Patrik Gaľa v Hrabkove, keď v 20 minúte znižoval na 2:1. Šancí na strelenie gólu je viac než dosť no akosi to tam prestalo padať. Aj v tomto zápase šancí na strelenie čo i len jedného presného zásahu bolo dosť no nie a nie prelomiť streleckú smolu. No treba priznať, že domáci vyhrali asi zaslúžene. Nebezpečné šance si vytvárali hlavne po priamych kopoch. V 38 min. po rýchlo zahratom priamom kope a umiestnenej strele k pravej tyčke vyhrávali 1:0. V druhom polčase mali na šej strane vynikajúce šance Marek Gábor či Stano Seman no gólom sa to neskončilo. V závere pri našom vabanku mali domáci priestor na rýchle protiútoky no žiadny nedokázali premeniť  a tak stav 1:0 z prvého polčasu ostal nezmenný. Už tretia prehra 0:1 v rade určie na psychike mužstvu nepomôže no už v najbližšom kole doma proti Drienovskej N. Vsi budeme mať príležitosť to konečne prelomiť...

Zostava: Kňažek-Sabol D.,Šingľar,Katuša,Sabol D.-Gaľa,Draganovský,Frajt,Kundrát-Seman,Gábor

Náhradníci: Bakaľár,Velan,Klus

Žltá karta: Katuša,Šingľar,Gaľa,Sabol Ľ.