18.kolo

28.04.2011 14:02

RUSKÁ N. VES - TULČÍK 3:0(2:0)

Treba hneď na začiatku povedať, že výkonom sme v dnešnom zápase proti Tulčíku veľmi neoslnili, ale teší víťazstvo a 315 minút Miško Gajdoš neinkasoval gól. Držíme prsty nech si sériu bez inkasovaného gólu drží čo najdlhšie. Výkonom sme síce neoslnili, ale hneď v úvode v 5 min. viedli 1:0 po strele Oskára Poliaka. Začiatok ako z rozprávky.Už sa dýchalo trocha lepšie, ale treba povedať, že súper mal dobrý stred zálohy a tak si vytváral tlak na našu obranu, ale tá fungovala v nedeľu úplne bez chýb. Chválim všetkých  štyroch obrancov a tiež defenzívny štít Mirolsava Zábavu. V 24 min. prišiel dlhý výkop Miša Gajdoša a krásne nabuhnutie Martina Petra a ten zamieril vedľa brankára a bolo 2:0. O 5 min. prišla ďalšia šanca strelca druhého gólu, ale jeho hlavička skončila tesne veľa pravej žrde. Za zmienku v prvom polčase ešte stojí šanca Miroslava Kočiščáka, ale ten ostal taký zaskočený, že v dobrej pozícii netrafil bránu. V druhom polčase to bolo podobné ako v prvom-hostia sa snažili hrať v strede zálohy, ale všetko len po našu šestnástku. Šanca prichádzali,a le na našej strane. Či už Maťo Petro alebo Miro Zábava a Oskár Poliak svoje šance pozahadzovali, ale najväčšiu šancu druhého polčasu zahodil Maťo Lejko, kde sám pred prízdnou bránou hlavičkoval do brvna. Ale v 79 min. sme sa nakoniec radovali, kde Robčo Kleban po priamom kope zvyšoval už na 3:0. Svoju najväčšiu šancu mali hostia až v 85 min.. Ďakujem chlapci za víťazstvo a čakám na ďalšie 3 body.

Zostava: Gajdoš-Katuša,Lejko,Vavrek,Choma-Kočiščák,Zábava,Kleban,Petro-Poliak,Draganovský

Náhradníci: Zápach,Goban

Góly: Poliak,Petro,Kleban

Žltá karta: Choma