19.kolo-2012/2013

20.05.2013 11:20

Rokycany - Ruská N. Ves

1:6  (0:5)

Zápas 19. kola III.A triedy sa hral za horúceho a dusného počasia už od 14,00 hod. na vynovenej hracej ploche v Rokycanoch. Po prvotných oťukávačkach prišli najskôr veľké zahodené šance, aby v 15 min. po nádhernej prihrávke Gadyho ušiel Marek Gábor a bolo 0:1. V 21 min.  svojím druhým gólom v sezóne na 0:2 zvyšoval Vilo Libera. Po tomto našom druhom góle ale prišli  najväčšie šance domácich no skvelými zákrokmi sa predviedol v bráne Maťo Kňažek. Nedáš dostaneš však platilo na druhej strane, keď po rohu hlavou zvyšoval svojím druhým gólom na 0:3 Marek Gábor. V 34 min. sa konečne trafil  do tohto zápasu osemnásť gólový Lukáš Ličák  a v  43 min. svojím druhým gólom a dvadsiatym aktuálnym zvyšoval na 0:5. Prvý polčas sa tak skončil naším jednoznačným víťazstvom. Druhý polčas už to bolo o dohrávaní zápasu, aj keď šancí na zvýšenie náskoku bolo viac než dosť. No len hlavička Maťa Lejka v 79 min. skončila v bráne Rokycian. Domácim sa ešte pred tým v 74 min. po chybe v našej obrane podarilo znížiť. Do konca zápasu sa už skóre nezmenilo a tak stav 1:6 je povzbudením do posledných troch kôl. Domáci hráči z Rokycian po vysokej domácej prehre na konci zápasu hľadali príčinu hlavne u rozhodcov a chýbalo málo a mohlo dôjsť k inzultácii. Najskôr by sa mohli zamyslieť nad svojím výkonom a potom sa venovať ostatným veciam. V nedeľu cestujeme do Chmeľova, ktorý v posledných zápasoch zaznamenal zaujímavé výsledky...

Zostava: Kňažek-Katuša,Baník,Lejko,Poliak-Libera,Draganovský,Klobušovský S.,Kolozsy,Ličák-Gábor

Náhradníci: Mikita, Vavrek

Góly: Gábor 2, Ličák 2, Libera, Lejko