Fotka Igora Papcuna.

Janov - Ruská N.Ves

0:4 (0:1)

10.6.2018

V predposlednom kole 8.A ligy sme cestovali na posledný vonkajší zápas a to do janova, ktorému patrilo posledné miesto v tabuľke. Od začiatku bolo vidno rozdiel. Naše mladé mužstvo od začiatku dominovalo vo všetkých herných činnostiach a hneď v tretej minúte využil svoj prvý samostatný prienik Juraj Smolinka. po minulotýždňovom trápení sa prišiel konečne strelený gól a treba povedať, že v tomto zápase iný strelec už nebol aj keď padli spolu štyri góly. V prvom polčase sa stav už nemenil aj keď šancí na zvýšenie bolo viac než dosť. Domáci sa dostávali do pološancí hlavne zo štandardných situácii no nepremenili počas celého zápasu ani jednu. V druhom polčase sa v 54 min. druhým gólom presadil Smolinka a o dvanásť minút už bolo 0:3. Strelecky aktívny v tomto zápase Juraj Smolinka sa presadil aj štvrtýkrát a to v 87 min. keď zvyšoval na konečných 0:4. Je potešujúce, že sa Juraj konečne strelecky presadil lebo šancí a nie len v tomto zápase mal viac než dosť. Skóre pre domácich je myslím prijateľné lebo šance na skórovanie mali Miro Goban či Lukáš Sabol a šance to boli obrovské. V poslednom kole privítame na domácom ihrisku už istého postupujúceho a to mužstvo z Kokošoviec...

Zostava: Chovanec-Sabol Ľ,Poliak,Šingľar,Krakovský J.-Sabol L.,Peti De.,Sabol D.Krakovský K.-Smolinka,Goban

Náhradníci: Fabišík,Hirko,Mičo

Góly: Smolinka 4