21.kolo

17.05.2011 14:40

RUSKÁ N. VES - ROKYCANY 3:0(3:0) - nedohrané

Ťažko sa hodnotí zápas, keď hostia pricestovali na zápas len zo 7 hráčmi do poľa plus brankár. Tak to potom vyzeralo aj na hracej ploche, kde sa v podstate hralo len na jednu bránu. A tak o pozahadzovaných šanciach na našej strane škoda hovoriť lebo už v prvom polčase mohlo byť kľudne aj 8:0. Po veľkom množstve zahodených šancí prišla 37 min. a v poradí už 14 gól Martina Lejka, ktorý krížnou strelou otvoril skóre. V 39 min. sa po strete brankára s Mirom Gobanom pomaly ale isto blížil koniec celého stretnutia.Brankár ale ešte stihol obdržať v 41 min. od toho istého hráča gól na 2:0, keď sa lopta odrazila od žrde do brankára a odtiaľ spadla do brány. V 44 min. svojím 15 gólom v sezóne uzatvoril skóre na 3:0 Martin Lejko. Tým sa skončil nielen prvý polčas, ale aj celý zápas, lebo hosťom sa cez polčas záhadne zranil aj ďalší hráč a ak je v mužstve menej ako 7 hráčov tak je ukončený zápas a výsledok ostáva v platnosti.

Zostava: Gajdoš-Zápach,D.Klobušovský,Zápach,R.Choma-S.Klobušovský,Jakubčo,Baník-Libera,Lejko,Goban

Náhradníci: Katuša,Poliak,S.Choma,Kočiščák,Kleban

Góly: Lejko 2,Goban