Fotka Igora Papcuna.

Ruská N.Ves - Kokošovce

3:1 (1:1)

17.6.2018

V poslednom 22.kole sme privítali na dmácom ihrisku už istého postupujúceho z 8.A ligy. Futbal sa hral len priemernej úrovne a aj šancí hlavne na našej strane bolo o čosi menej ako v predchádzajúcich zápasoch. Viac sa určite čakalo od mužstva hostí, kltoré si postupol vybojovalo už skôr. a vyhovárať sa na na zranenie či iné absencie je dosť trápne. Veď aj nám v rozbehnutej súťaži vypadlo šsť či sedem hráčov. Zápas sa pre nás začal vyvíjať veľmi zaujímavo. Veď už v 6 minúte bol v šestnástke faulovaný Miro Goban a nariadenú jedenástku bez problémov premenil svojím šiestym gólom v sezóne ešte dorastenec Samo Kucko. Napodiv gól skôr nakopol hostí. Najskôr prišla ich zahodená šanca aby následne v 9 min. sa v šestnástke uvolnil útočník Kokošoviec a strelou k ľavej tyči nedal šancu nášmu brankárovi Kiťovi Chovancovi. Hra sa v ďalšom priebehu vyrovnala a viac vyložených šancí mali naší hráči no nevyužili ani jednu a v jednom prípadedokonca nastrelili brvno. V druhom polčase šancí bolo ešte pomenej na obidvoch stranách no my sme z dvoch striel strelili dva góly. Najskôr v 67 min. sa lopta dostala k nášmu najlepšiemu strelcovi Lukášovi Sabolovi a ten svojím štrnástym gólom po vyšachovaní aj brankára Kokošoviec zvyšoval na 2:1. O tri minúty neskôr v 69 min. prišla chvíľa Paľa Draganovského. Priamy kop z hranice sedemnástich metrov ukážkovo zvyšoval na 3:1. Do konca zápasu sa už nič zaujímavé nekonalo a tak v poslednom kole sme zvíťazili nad lídrom 8.A ligy 3:1. V posledných troch kolách sme trikrát vyhrali zo zaujímavým skóre 13:1. Sezóna skončila pre naše mladé mužstvo vcelku zaujímavo na 7.mieste zo ziskom 33 bodov. Chlapci sa zohrali a pri doplnení kádra môže byť nová sezóna už v novom formáte veľmi zaujímavá...

Zostava: Chovanec-Sabol Ľ.,Poliak,Šingľar,Krakovský J.-Peti De.,Kucko,Sabol D.,Krakovský K.-Sabol L.,Goban

Náhradníci: Ňachaj,Hirko,Draganovský,Kontura,Fabišík

Góly: Kucko, Sabol L., Draganovský

Žltá karta: Poliak