22.kolo

23.05.2011 15:00

RUSKÁ N. VES - DULOVÁ VES 2:1 (1:1)

Derby sa hralo za slnečného a horúceho počasia. Súper sa konečne poskladal a prišiel v plnej sile. Prečo asi? Atreba povedať, že prekvapil a hlavne strede poľa nás prehrával a len vďaka nášmu brankárovi sme neprehrávali v prvých 20 min. keď v 15 min. perfektným zákrokom nedovoli aby hostia vyhrávali. Prišla však 28 min. a Vilo Libera ukázal v čom je jeho prednosť a vedľa brankára otváral stretnutie. Lenže stav 1:0 vydržal len do 31 min. kde hosťujúci hráč vyrovnával na 1:1. Treba povedať, že prvý polčas bol z našej strany dosť chaotický a slabý. Neviem či to bolo teplom alebo podceneným súpera, ale polčas sa skončil dosť prekvapujúco 1:1. Do druhého polčasu prišiel na pravú stranu zálohy Miro Kočiščák a aj vďaka nemu začala naša hra vyzerať úplne ináč. Tak ako sa lídra skupiny patrí. Hralo sa pekne po zemi s peknými prihrávkami. Tento sympatický výkon bol,odmenený gólom v 51 min., ktorý vsietil už svoj šestnásty Martin Lejko. Ten istý hráč však v 80 min. spálil najv(čšiu šancu zápasu, keď sám pred pázdnou bránou hlavičkoval len do brvna. Hostia v druhom polčase však už nič zaújimavé neukázali, jedine len aj pády v našej šestnástke, kde si chceli vypítať jedenástku, ale rozhodca stretnutia na ich skvelé herecké výkony nedal. Víťazstvo bolo vydreté, ale zaslúžené. Ďakujeme chlapcom za výkon a tešíme sa na posledné kolá, kde už pôjde o všetko.

Zostava: Gajdoš-Katuša,Klobušovský D.,Goban,Zápach-Klobušovský S.,Kleban,Zápach,Poliak-Lejko,Libera

Náhradníci: Tobiáš,Kočiščák

Góly: Libera,Lejko