23.05.2016 10:15

Ruská N.Ves - Dulová Ves

1:5 (0:2)

22.5.2016

Predposledný privítal prvého. No vôbec nebolo vidno rozdiel, snáď len v premieňaní šancí. Hostia od začiatku skôr len nakopávali lopty na naších obrancov a po chybách v naších zadných radoch dávali góly. Prvý v 20 min., keď ušiel hráč hostí a nechytateľnou strelou otváral účet zápasu. Druhý gól zápasu padol v 37 min. a strieľal ho hráč, ktorý bol úplne sám na hranici šestnástky a ten zoči oči už nemal problém zvyšovať na 2:0. V druhom polčase prešlo presne 10 min.  a bolo 0:3 pre hostí. No treba povedať, že pred gólom hlavný rozhodca neodpískal čistý faul a keď si veštci naši hráči mysleli, že bude pískať prestali hrať a tak hráč Dulovej nemal problém skŕovať. v 61 min. si zbehol za chrbát naších obrancov hráč hostí a bolo 0:4. Akú takú iskierku nádeje zabezpečil Marek Gábor keď v 65 min. po skvelej prihrávke Ondreja Desiatnika nedal hlavou brankárovi Dulovej žiadnu šancu. Keď sme si mysleli, že snáď by sme mohli niečo zo zápasom urobiť tak znova udreli hostia no tentoraz nechytatelne s priameho kopu trafil v 76 min. A bolo po zápase. posledných štrnásť minút sa už v podstate len dohrávali a tak hostia v pohode ubránili svoj náskok. Blahoželáme k víťazstvu a snáď aj k postupu....

Zostava: Kňažek-Gaľa,Desiatnik,Katuša,Šingľar-Krakovský,Sabol D.,Draganovský,Frajt-Gábor,Fiedor

Náhradníci: Sabol Ľ.,Velan,Kundrát

Gól: Gábor

Žltá karta: Gaľa,Gábor,Sabol D.,Draganovský