12.06.2017 15:42

Kokošovce - Ruská N.Ves

7:0 (4:0)

11.6.2017

Zápas v Kokošovciach sa do 32 min. vyvíjal pre nás celkom fajn. V bráne sme mali hráča z poľa a na striedanie len jedného hráča. Domáci si dokázali na svojom malom ihrisku vytvoriť tlak no nedokázali sa presadiť a streliť gól. No od spomínanej 32 min. do 42 min. dokázali štyrikrát  skórovať a z našej strany bolo po zápase. Po našom nedôslednom bránení v šestnástke sa presadili v podstate z ničoho. Za desať minút sme si dokázali prehrať celý ápas. V druhom polčase domáci dokázali ešte trikrát skórovať a tak rozhodli o našej najväčšej prehre v prebiehajúcom súťažnom ročníku. 7:0 je krutá prehra no zaslúžená. O týždeň nás čaká posledný zapas proti mužstvu zo Sedlíc a po zlej až katastrofálnej sezóne by sa trebalo rozlúčiť dobrým výsledkom...

Zostava: Poliak-Sabol Ľ.,Goban,Kundrát,Krakovský-Dzurko D.,Sabol D.,Kontura,Sabol L.-Seman,Draganovský

Náhradník: Potočňak P.

Žltá karta: Sabol D., Poliak