03.10.2017 16:10

Ruská Nová Ves - Drienovská Nová Ves

3:0 (1:0)

03.09.2017

Zápas trieho kola sa hral v chladnom a veternom počasí. naší hráčo od začiatku dominovali vo všetkých herných činnostiac a hostia ak sa do šance dostali tak len po rohovom kope či nastrelenej lopte. Dlho sa nám nedarilo prekonať brankára hostí až prišla 35 min. a veľmi kvalitne zahratý priamy kop od Mira Gobana a skvelá hlavička už päť gólového Damiána Petiho. V prvom polčase sa z množstva šancí ujala len jedna a tá bola ukážková. V druhom polčase tak ako v prvom sa hostia nedokázali presadiť vôbec, nevytvorili si snáď ani jednu akú takú gólovú šancu. Nám sa podarilo skórovať ešte dvakrát a to v rozmedzí jednej minúty od 71 do 72 min. vďaka dvom gólom Lukáša Sabola bolo zrazu 3:0. Víťazstvo mohlo byť aj vyššie no ďalšie šance už sme nedokázali  premeniť. V ďalšom kole cestujeme do Radatíc, kde sa body zbierajú len veľmi ťažko....

Zostava: Ňachaj M.-Šingľar,Goban,Poliak,Sabol Ľ.-Sabol L.,Sabol D.,Peti De.,Krakovský-Peti Da.,Ličák

Náhradníci: Hirko,Gonda,Konrády,Velan,Chovanec

Góly: Sabol L.,Peti Da.

Žltá karta: Poliak,Sabol D.