16.08.2016 14:58

Ruská N.Ves - Chmeľov

0:2 (0:1)

14.8.2016

Vo švrtom kole sme privítali na domácom ihrisku mužstvo, ktoré sa v minulej sezóne v priebehu súťaže odhlásilo zo súťažného ročníka. Chmeľov sa však v priebehu súťažného ročníka 2015/2016 zmobilizoval a poskladal mužstvo, ktoré ak ostane pokope tak určite bude bojovať o popredné miesta v VIII.A lige. Majú hráčov, ktorí hrávali tretiu či štvrtú ligu a kvalita je na ich strane. Od začiatku boli lepším mužstvom a svoj prvý gól strelili už v 18 min. Obrana Chmeľova je kvalitná a tak sa naši hráči do šancí v prvom či druhom polčase dostávali veľmi ťažko. Možno ak by sa nám podarilo držať dlhšie nerozhodný stav tak výsledok mohol byť pre nás lepší. V druhom polčase sme sa snažili vyrovnať na boli to hostia, ktorí v 62 min. zvýšili na 2:0 a v podstate bolo po zápase. Aké také náznaky šancí zlikvidovala pozorná obrana a ich dobre chytajúci brankár. Škoda,že do zápasi kvôli dovolenkám nemohli zasiahnuť Rado Buzogáň či Denis Peti, ktorí patria v aktuálnej sezóne k naším kvalitným posilám. No vyhovárať sa na keby sa nedá. Svojím výkonom určite zaujal náš ešte len šestnásťročný ostaršený brankár Kristián Chovanec. Nezľakol sa svojej šance a mužstvo viackrát podržal. V ďalšom kole cesrujeme do Kapušian, ktorým patrí po dvoch kolách prvé miesto zo skóre 20:1....

Zostava: Chovanec-Sabol Ľub.,Katuša,Šingľar,Frajt-Sabol Luk ,Draganovský,Sabol D.,Dzurko-Desiatnik,Ličák

Náhradníci: Potočňák,Krakovský,Poliak,Klus,Buzogáň Š.

Žltá karta: Šingľar