5.kolo-2012/2013

10.09.2012 14:26

Radatice - Ruská N. Ves

4:2 (1:1)

Piaty zápas na ihriskách súperov priniesol štvrtú prehru v rade. A bolo to presne tak ako v predchádzajúcich zápasoch. Len s jedným rozdielom, že sme neprehrávali a nemuseli doťahovať náskok domácich. Znova po naších zahodených šanciach prišli tresty v podobe obdržaných gólov. Určite aj v tomto zápase sme mali minimálne na bod, ale vlastnými chybami pri bránení a nevyužitými šancami si z Radatíc vezieme už štrvtú prehru. A mohlo to byť úplne ináč, veď v 12 min. po hlavičke stopéra Tina Rigasa sme vyhrávali 1:0. No z jednogólového víťazstva sme sa netešili dlho, len do 16 min. keď krížnou strleou nedal domáci hráč šancu nášmu brankárovi. Škoda zranenia Maťa Stavača, ktorý do 26 min. mal šance ale ani jednu nedokázal využiť. Treba povedať, že aj domáci sa dostávali do šancí ,ale v prvom polčase sa už skóre nezmenilo. Je škoda začiatku druhého polčasu, lebo hneď na  v 47 min. po hlavičke neobsadeného hráča vyhrávali domáci hráči 2:1. V  57 min. svojím druhým gĺom v sezóne dokázal vyrovnať na 2:2 Lukáš Ličák. Po tomto vyrovnávajúcom góle boli domáci nervózny a len vďaka šťastiu a konštrukcii brány neprehrávali. Škoda zahodených šancí, lebo stretnutie sa v týchto minútach lámalo. A samozrejme, prišiel trest. V 71 min.  po dobre zahratom priamom kope na neobsadeného hráča v našej  šestnátke, ktorý nemal problém hlavičkovať a skórovať. A bolo 3:2. V 82 min. prišiel druhý úder. Domáci hráč možno životnou  krížnou strelou nedal Maťovi Lejkovi žiadnu šancu. Gólom na 4:2 domáci hráči položili naše mužstvo na kolená. Do konca zápasu už nedokázali chlapci nič vymyslieť.

Zostava: Lejko-Katuša,Baník,Rigas,Kolozsy-Šimko,Draganovský,Goban,P.Piskura-Stavač,Ličák

Náhradníci: Gábor,Seman,Mikita,S.Klobušovský,Platko

Góly: Rigas,Ličák

Žlté karty: Katuša,Šimko,Draganovský