Fotka Igora Papcuna.

Ruská N.Ves - Lemešany
6:1 (3:1)

9.9.2018

Hostia si pricestovali pre tri body a u v štvrtej minúte sa im ich plán začal aj napĺňať. Po závahaní a nedrozumení v našej obrane bolo 0:1. Našťastie sme dokázali rýchlo odpovedať. V 8 min. po rohu a po miernom zmätku vyrovnal Denis Peti. Plány hostí na víťazstvo začali postupne padať od 23 minúty, keď sa za 3 tri min. nechal po dvoch žltých kartách vylúčiť ich hráč. No a v 28 min. sme už vyhrávali 2:1 po rýchlej krídelnej akcii a po samostatnom úniku prvý krát skóroval Lukáš Ličák. Na konci prvého polčasu po samostatnom úniku na 3:1 zvyšoval Lukáš Sabol pre ktorého to bol prvý a všetci dúfame, že nie posledný gól v tejto sezóne.  V druhom polčase svoj gólstroj začal v 50 min. uskutočňovať Lukáš Ličák a v 62 min. a v 73 min. zvyšoval na konečných 6:1. Svojími štyrmi gólmi sa po odohraných štaroch zápasoch dostal na hranicu 10 strelených gólov. Dúfajme, že nie poslednými. V Ďalších dvoch kolách nás čakajú zapasi pravdy. Najskôr cestujeme do Chmeľova a tak privítame lídra z Dulovej Vsi....

Zostava: Ňachaj-Repko,Peti De.,Šingľar,Krakovský J.-Krakovský K.,Sabol D.,Kucko,Sabol L.-Ličák,Peti Da.

Náhradníci: Hirko,Hanel,Gaľa

Góly: Ličák 4,Sabol L.,Peti De.

Žltá karta: Peti De.