Hrabkov-RNV

26.04.2012 09:45

HRABKOV - RUSKÁ N. VES

1:3 (0:2)

V stredu 25.42012 o 18,00 hod. sa odohral prípravný zápas Hrabkov-Ruská N. Ves. Domáci začali stretnutie lepšie, ale svoje šance nedokázali premeniť, dokonca zahodili aj pokutový kop. A tak prišiel trest, keď hlavou otváral skóre Jožko Šimko a o pár minút na to dorážal a zvyšoval na 2:0 Maťo Lejko. Do konca polčasu sa už nikomu nepodarilo skórovať a prvý polčas sme vyhrali 2:0. Domácim sa podarilo na začiatku druhého polčasu znížiť na 2:1. V priebehu druhého polčasu sa darilo domácim dostávať do vyložených šancí, ale vďaka dobrým zákrokom nášho brankára Ruda Dupkala sme už neinkasovali. Gól padol na druhej strane keď svojím druhým gólom v stretnutí uprvail stav na 3:1 Maťo Lejko. Bol to dobrý prípravný zápas z oboch strán.

Zostava: Dupkala-Katuša,Baník,Rigas,Poliak-S.Klobušovský,Draganovský,Šimko,Piskura-Lejko,Ličák

Góly: Lejko 2,Šimko