Niečo o iných mužstvách...

23.04.2012 14:18

SKONČIL V NEMOCNICI A SÚ PROBLÉMY

HRAL ČI NEHRAL NA ČIERNO ?

V nedeľu dopoludnia som stihol asi 20. min zo záveru druhého polčasu zápasu III.A.triedy medzi béčkom Ľubotíc a Šar. Bohdanoviec. Hostia sa dostali do šance jediný raz a zvýšili na konečných  3:1. Hralo sa na III.ligu tradične bojovne, nervozita na ihrisku stúpla vo chvíli, keď rozhodca odpískal roh v prospech Ľubotíc,  s čím sa hostia nevedeli zmieriť. Nasledoval samozrejme kartový mariáš a potom prišlo v záverečnej fáze zápasu k nepríjemnej situácii.  Unikajúceho hosťujúceho útočníka zastavil domáci stopér rozhodne s neprimeranou silou a pri jeho robustnej postave sa to nemohlo ani ináč skončiť. Praskalo v ramene. Bez karty sa to rozhodne nemalo skončiť. Zákonite pri odchode do kabín zavládli emócie.

Zápas mal dohru ako ináč  nemocnici,( v prvom polčase, aby to bolo zaujímavejšie, záchranka už v areáli ľubotického štadióna zasahovala ) no a keďže v dnešnej dobe internetu či Facebooku sa nedá nič utajiť - začala kolovať informácia, že zranený útočník hral za Šar. Bohdanovce na čierno. Ak je to pravda, tak rozhodne obdivujem tých funkcionárov, ktorí takéto niečo v súčasnosti, kedy sa čoraz častejšie objavujú v médiach informácie o tragédiach na futbalových trávnikoch, nájdu odvahu postaviť "černocha".