Dnes je: , meniny oslavuje: , zajtra má meniny:

Výsledky 13.kola 8.A ligy z nedele 15.04.2018 o 15,30 hod.: Ruská Nová Ves - Miklušovce 0:0, Sedlice - Kokošovce 0:2, Chmeľov - Tulčík 1:0, Svinia - Janov 12:0, Haniska - Lemešany 0:1, Radatice - Drienovská Nová Ves 10:1

 

________________________________________________________

Nedeľa 22.04.2018 o 10,30 hod.

 

 

DRIENOVSKÁ N.V. - RUSKÁ N.V.

 
 
14.kolo 8.A trtiedy
 

 

rozhodcovia: Onofrej - Sopko,Kuba

delegát: Kočiščin Já.
 
_________________________________________________________________________________________________________________
 
 

Zaujímavosti

Video: TJ Slanské Ruská Nová Ves - TJ Miklušovce 0:0 15.4.2018 (zostrih zápasu)

18.04.2018 17:11
Zostrih zápasu:     TJ Slanské Ruská...

OBSADENIE R a D 8.A.liga dospelí 14.kolo 22.04.2018 o 16:00 hod.

18.04.2018 11:37
8.A.liga dospelí 14.kolo 22.4.2018 o 16:00 hod.    rozhodcovia       delegát  10,30    Drienovská N.V.  Ruská N.Ves ONOFREJ-SOPKO,DUCKO    ...

OBSADENIE R 4.liga dorast - 18.kolo 21.04.2018 o 15:00 hod.

18.04.2018 11:29
4.liga dorast  18.kolo 21.04.2018 o 15:00 hod.    rozhodcovia       delegát 19.4.o16,30    Široké  Župčany PALENČÁR-PTÁK,MIŽENKO         16,00  ...

Futbal za humnami - 16. kolo, 8.4.2018

18.04.2018 10:13
Futbal za humnami 16.kolo 16. kolo, 8.4.2018 Športová relácia regionálnej televízie TV7. Vysielanie pre Prešov a priľahlé...

13.kolo-2017/2018

17.04.2018 10:36
Ruská N.Ves - Miklušovce 0:0         15.04.2018   V 13.kole jarnej časti sme na domácom ihrisku privítali mužstvo z Miklušoviec. Hostia v priebehu zápasu ani raz netrafili priestor našej brány a v podstate celý zápas bránili a neukázali vôbec nič. My sme zase raz z...

Úradná správa č.40

13.04.2018 13:34
Noví vyškolení tréneri Grassroots C ObFZ Prešov. ŠPORTOVO – TECHNICKÁ KOMISIA: 1.ŠTK na základe žiadosti schvaľuje zmeny termínov a ÚHČ: -7.liga dospelí 20.kolo: Gregorovce – Kojatice - 1.5.2018 o 16:30 hod., bez poplatku -8.A liga dospelí 16.kolo: Radatice - Chmeľov - 6.5.2018 o...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

_________________________________________________________________________________

 

NAJBLIŽŠÍ PROGRAM

 

Sobota 14.4.2018 od 10,00 hod. skupina B v Záborskom: Veľký Šariš, Fintice, Ruská Nová Ves, Záborské

 

TRÉNING MLADŠÍ ŽIACI

 

 

Štvrtok 12.04.2018 o 17,00 hod.

 

ihrisko RNV

 
 
 

ZÁPAS MLADŠÍ ŽIACI

 

 

Sobota 14.04.2018 od 10,00 hod. 

 

multifunkčné ihrisko Záborské

 

 

skupina B

 

Záborské,Fintice,Veľký Šariš, Ruská N.Ves

 

rozohodca: Ducko

 

 
 
 
Sobota 14.4.2018 o 15,00 hod. 17.kolo 3.liga starší žiaci: Ruská Nová Ves - odhlásené, Malý Šariš - Dulová Ves (11,00), Kojatice - Chmiňany, Šarišské Michaľany - Jarovnice (15.4. o 11,00), Veľký Šariš - Ostrovany (15.4. o 12,30), Brezovica - Gregorovce (15.4. o 13,00), Hermanovce - Chminiansdká Nová Ves (15.4. 13,00), Pušovce - voľno
 
 

TRÉNING STARŠÍ ŽIACI

 

 

ODSTÚPENÉ !!!

 

 

ZÁPAS STARŠÍ ŽIACI

 

ODSTÚPENÉ !!!

 
 
 
 

 

Sobota 14.4.2018 o 15,00 hod. 17.kolo IV.liga dorast: Ruská Nová Ves - Ražňany (12,30), Župčany - Torysa (10,30), Dubovica - Uzovce, Gregorovce - Široké, Rožkovany - Kamenica, Kapušany - Veľký Šariš (1.5. o 15,00), Demjata - voľno

 

TRÉNING DORASTENCI

 

 

Štvrtok 19.04.2018 o 17,00 hod.

 

ihrisko RNV

 
 

 

ZÁPAS DORASTENCI

 

 

Sobota 21.04.2018 o 15,00 hod.

 
 
VEĽKÝ ŠARIŠ - RUSKÁ N.VES
 
rozhodcovia: KORINKO - DUCKO,BARANOVÁ
 

 

 

Nedeľa 15.4.2018 o 15,30 hod. 13.kolo 8.A liga dospelí: Ruská Nová Ves - Miklušovce, Haniska - Lemešany (10,30), Svinia - Janov, Sedlice - Kokošovce, Chmeľov - Tulčík, Radatice - Drienovská Nová Ves

 

TRÉNING DOSPELÝCH

 

 

Štvrtok 19.04.2018 o 17,00 hod.

 

ihrisko RNV

 


ZÁPAS DOSPELÝCH

 

 

Nedeľa 22.04.2018 o 10,30 hod.
 
 
DRIENOVSKÁ N.VES - RUSKÁ N.VES
 
rozhodcovia: Onofrej - Sopko,Kuba
delegát: Kočiščin Ján

  ________________________________________________________________________________________________________________________________


 

29.ročník halového turnaja ObFZ starší žiaci U15

 

 

________________________________________________________________________________________________________________________________

SRDEČNE BLAHOŽELÁME!

 

Tento mesiac by sme radi potriasli pravicou a vypili na zdravie:

 
04.04. - JAKUB JOZEF KRAKOVSKÝ (22r.)
05.04. - OSKÁR POLIAK (32r.)
05.04. - TOMÁŠ KONRÁDY (32r.)
06.04. - RASTISLAV BAKA (12r.)
11.04. - ADAM SABOL (11r.)
18.04. - SLAVOMÍR JOVANOVSKI (17r.)
27.04. - MARKO PRIESTER (meniny)
27.04. - JURAJ SMOLINKA (17r.)
 
 
 Všetkým uvedeným TJ Slanské Ruská Nová Ves praje veľa zdravia, šťastia, rodinného úspechu a nech sa im vyhýbajú zranenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________


 

 


 

Fotogaléria: TJ Slanské Ruská Nová Ves

Táto fotogaléria je prázdna.